ProBettingHub
Prețuri
Autentificare
Pro CăutareProPortal PulseProStatistici pariuriListe de meciuriLigiCifre pe înțelesÎnvață
Program de afiliereMCPAdaugă MCP
ProBettingHub

Analize independente de fotbal, statistici aprofundate și perspective bazate pe cote echitabile — create pentru fanii care vor imaginea completă.

Deschide ProBettingHub pe X (fost Twitter)Deschide ProBettingHub pe InstagramDeschide ProBettingHub pe FacebookDeschide ProBettingHub pe ThreadsAlătură-te ProBettingHub pe Telegram

Explorează

  • Backtesting
  • Ligi
  • Portal Pulse
  • Statistici pariuri
  • Liste de meciuri
  • Cifre pe înțeles
  • Învață
  • Prețuri

Populare

  • Meciuri live acum
  • Meciurile de fotbal de azi
  • Previziuni pentru meciurile viitoare
  • Portal Pulse — Agregator de portaluri de fotbal
  • Piețe de pariuri și statistici

Companie

  • Program de afiliere
  • Despre noi
  • Politica de confidențialitate
  • Cookie-uri
  • Termenii de utilizare
  • Termeni de afiliere
Program de afiliereDespre noiPolitica de confidențialitateCookie-uriTermenii de utilizareTermeni de afiliere

AVERTISMENT: Acest site are scop exclusiv informativ și de divertisment. Nu suntem casă de pariuri sau consilier financiar, nu acceptăm și nu plasăm pariuri, iar nimic de aici nu reprezintă o recomandare sau o garanție de profit. Îl folosești pe propriul risc, cu respectarea legilor locale și doar dacă ai peste 18 ani.

Acest site nu conține linkuri externe către case de pariuri sau operatori de jocuri de noroc. Acolo unde există vreun link extern legat de jocurile de noroc, acesta duce exclusiv către entități licențiate și autorizate în regiunea geografică vizată; linkurile noastre legate de jocurile de noroc se limitează la organizații de joc responsabil, precum BeGambleAware.org și GamCare.org.uk.

© 2026 ProBettingHub. Toate drepturile rezervate.

Pariază responsabil·GamblingTherapy.org·BeGambleAware.org·GamCare.org.uk·GamblingCare.ie·Doar 18+
Pro CăutarePortal PulseStatistici pariuriListe de meciuri
  1. Ligi
  2. Kuweit
  3. Division 1
Prezentare generalăClasamentStatisticiEchipeRezultate

Statistici pentru pariuri Division 1 2026 — goluri pe meci, over/under, BTTS, cornere, cartonașe și xG

Profilul Division 1 2026 pentru pariuri: media golurilor pe meci, ratele de reușită over/under 0,5–3,5 pe meci întreg și pe fiecare repriză, procentele BTTS și de meciuri fără gol primit, minutele golurilor pe intervale de 15 minute — plus scările de cornere și cartonașe, tendințele de momentum și Inteligența xG.

Concluzii cheie

ce spun de fapt cifrele de mai jos
  • Ligă cu multe goluri. Over 2.5 se bifează în 67% dintre meciuri — tendința înclină spre over.
Pro
Filtrele se aplică tuturor statisticilorFiltre — toate statisticile de mai jos urmează această selecție
Perioadă
Interval
Eșantion mic — pe baza a 9 meciuri. Context, nu semnal.

Goluri

câte și când — urmează selecția de perioadă

Scara over/under

Meci întreg · Sezon
Medie goluri3.78
Gazde1.67
Oaspeți2.11
Over 0.5
89%U 11%
Over 1.5
67%U 33%
Over 2.5
67%U 33%
Over 3.5
44%U 56%

Citește: bara = rata de reușită Over; numărul gri = Under-ul corespunzător. Over 2.5 la 56% înseamnă că 56 din 100 de meciuri se termină cu 3+ goluri.

BTTS și meciuri fără gol primit

Meci întreg · Sezon
BTTS33%
Fără gol primit78%
medie 0.78 pe meci

Citește: BTTS = procentul de meciuri în care ambele echipe au marcat; fără gol primit = frecvența meciurilor cu poarta intactă — 50% înseamnă unul la fiecare două meciuri; un 0-0 se contorizează pentru ambele echipe.

Duelul reprizelor

repriza 1 vs repriza 2Pondere repriza a 2-a 32%
Repriza 1Repriza 2
2.43
Medie goluri
1.14
71%
Over 0.5
57%
43%
Over 1.5
43%
43%
Over 2.5
14%
29%
BTTS
14%
29%
Egal
57%

Citește: barele oglindite compară direct cele două reprize — partea mai lungă arată unde cad de fapt golurile.

Deblochează Premium — Division 1
Deblochează Premium
Acces imediat · Anulează oricând

Distribuția rezultatelor și avantajul gazdelor

cu cât avantajul gazdelor e mai puternic, cu atât favoritele din deplasare merită mai multă atenție aici.

Goluri pe meci
Atacul gazdelor
Apărarea gazdelor
Favoritele câștigă

Momentum

ultimele 10 etape vs sezon

mediile de sezon rămân în urma realității — aceste diferențe arată unde se află liga chiar acum.

Peste 2.5
BTTS
Medie goluri
Cornere

Cornere

scările de cornere sunt doar pe meciul întreg — folosește-le pentru liniile over/under la cornere, nu pe reprize.

Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5

Cartonașe

numărul de cartonașe depinde de profilul arbitrului la fel de mult ca de stilul echipelor — verifică media înainte de scară.

Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

Inteligență xG

semnal de regresie

golurile aflate peste calitatea ocaziilor tind să se răcească — totalurile pot coborî, și invers.

xG total mediu
xG gazde
xG oaspeți
Finalizare · goluri vs calitatea ocaziilor
Acasă
Deplas.

Statistici de meci

medii per meci

rândurile apar doar când liga are acoperire statistică — un rând lipsă înseamnă lipsă de date, nu zero.

Șuturi
Șuturi pe poartă
Posesie
Faulturi
Offsaiduri
Precizia paselor

Această pagină prezintă profilul de pariuri pentru Division 1 2026 (Kuweit), recalculat în câteva ore după fiecare etapă încheiată. Secțiunea gratuită acoperă economia golurilor: media golurilor pe meci cu împărțirea acasă/deplasare, scara over/under completă de la 0,5 la 3,5 goluri pentru meciul întreg, prima repriză și a doua repriză, procentele BTTS și de meciuri fără gol primit, minutele golurilor pe intervale de 15 minute, comparate cu peste 600.000 de meciuri, și duelul reprizelor, care pune față în față producția din prima și din a doua repriză. Secțiunea Pro extinde profilul cu distribuția rezultatelor și avantajul gazdelor, diferențele de momentum față de reperul sezonului, scările de cornere over 8,5/9,5/10,5, scările de cartonașe over 3,5/4,5/5,5, supraperformanța xG și mediile complete ale statisticilor de meci.

Goluri pe meci și scara over/under

Media golurilor pe meci în Division 1 2026 este afișată cu împărțirea acasă/deplasare — ce parte din goluri marchează gazdele și ce parte oaspeții. Sub ea, scara over/under arată procentul meciurilor încheiate care au depășit 0,5, 1,5, 2,5 și 3,5 goluri; procentul de under pentru orice linie este complementul, așa că o citire de 58% la over 2,5 înseamnă că 42% dintre meciuri au rămas sub linie. Selectorul de perioadă recalculează fiecare linie doar pentru golurile din prima repriză sau doar pentru cele din a doua — cea mai rapidă cale de a evalua liniile over/under 0,5 și 1,5 pentru prima repriză, în loc să le deduci din mediile pe meci întreg.

Minutele golurilor: ce repriză și ce minute aduc golurile

Minutele golurilor împart toate golurile din Division 1 2026 în intervale de 15 minute și colorează fiecare interval față de ponderea tipică a acelui interval în peste 600.000 de meciuri — un interval 76–90' fierbinte semnalează o ligă cu goluri târzii, în care golurile continuă să vină până spre final, iar un interval 0–15' fierbinte arată o ligă care pornește în forță. Duelul reprizelor pune direct față în față producția din prima repriză cu cea din a doua: media golurilor și ratele over 0,5 și over 1,5 pe repriză, una lângă alta. Minutele de prelungire intră în intervalele 45'+ și 90'+.

Cornere și cartonașe: medii și scări over/under

Secțiunea de cornere (Pro) arată media cornerelor pe meci în Division 1 2026 și ratele de reușită over 8,5, 9,5 și 10,5 — cele trei linii de cornere cel mai des cotate la marile case de pariuri. Cartonașele urmează același tipar: media totală a cartonașelor cu împărțirea galbene/roșii și scările over 3,5, 4,5 și 5,5. Numărul de cartonașe depinde de profilul arbitrului la fel de mult ca de stilul echipelor, așa că media ligii este reperul cu care compari un anumit arbitru. Scările de cornere sunt doar pe meciul întreg — folosește-le pentru liniile over/under la cornere, nu pe reprize.

Inteligență xG, momentum și statistici de meci

Inteligența xG (Pro) compară golurile reale cu golurile așteptate pe baza calității șuturilor: o ligă care marchează peste xG-ul său trece printr-o perioadă fierbinte — totalurile tind să scadă pe măsură ce finalizarea se răcește —, iar una care marchează sub xG creează mai mult decât transformă, un profil în care golurile tind adesea să recupereze diferența. Cardul Momentum compară cifrele ultimelor 10 etape cu reperul sezonului pentru over 2,5 %, BTTS %, media golurilor și cornere, arătând unde se află Division 1 chiar acum, nu unde spune media sezonului că a fost. Mediile statisticilor de meci (șuturi, șuturi pe poartă, posesie, faulturi, precizia paselor) completează profilul.

Întrebări frecvente

Câte goluri pe meci se marchează în Division 1 2026?
Media golurilor pe meci în Division 1 2026 se află în partea de sus a secțiunii de goluri de mai sus, calculată mereu doar din meciurile încheiate și actualizată în câteva ore după încheierea fiecărei etape. Lângă ea apar contribuțiile gazdelor și ale oaspeților — câte dintre aceste goluri marchează gazdele și câte oaspeții —, cea mai rapidă citire a avantajului terenului propriu în fața porții. Folosește selectorul de perioadă ca să vezi aceeași medie doar pentru prima repriză sau doar pentru a doua: ligile marchează de regulă 55–60% din goluri după pauză, așa că media pe meci întreg, luată singură, supraestimează golurile din prima repriză. Pentru analiza over/under, pune media alături de rata over 2,5 de dedesubt — o medie apropiată de 2,5 cu un procent ridicat de over 2,5 înseamnă că golurile se concentrează în anumite meciuri, în loc să se distribuie uniform.
Ce procent din meciurile din Division 1 se termină cu peste 2,5 goluri?
Scara over/under din secțiunea de goluri arată ponderea exactă a meciurilor încheiate din Division 1 2026 care au produs mai mult de 0,5, 1,5, 2,5 și 3,5 goluri. Rândul over 2,5 este linia în jurul căreia casele de pariuri cotează cele mai multe totaluri; procentul de under 2,5 este pur și simplu 100 minus acesta. Citită ca o curbă, scara spune mai mult decât orice linie izolată: o cădere abruptă de la over 1,5 la over 2,5 indică o ligă a meciurilor cu 2 goluri, în timp ce o scară plată arată scoruri ori cu multe goluri, ori aproape fără goluri. Comută selectorul de perioadă pe repriza 1 ca să obții ratele over 0,5 și over 1,5 pentru prima repriză, baza cotelor la totalurile de pauză — cifre pe care majoritatea site-urilor de statistici nu le publică pe reprize.
Cât de des marchează ambele echipe (BTTS) în Division 1 2026?
Cardul BTTS și meciuri fără gol primit arată procentul meciurilor încheiate din Division 1 2026 în care au marcat ambele echipe, alături de rata meciurilor fără gol primit pe meci. Cele două merg în direcții opuse, dar nu sunt imagini în oglindă — ambele pot fi ridicate atunci când oaspeții nu reușesc frecvent să marcheze —, așa că citește-le împreună: BTTS ridicat cu o rată scăzută de meciuri fără gol primit indică o ligă cu adevărat deschisă, în care cota pentru BTTS-da merită atenție; BTTS scăzut cu multe meciuri fără gol primit indică o ligă defensivă, în care under 2,5 și BTTS-nu sunt potrivirea firească. Selectorul pe reprize arată cât de des marchează ambele echipe în aceeași repriză — motorul piețelor speciale BTTS în prima repriză și BTTS în a doua repriză.
Care repriză aduce mai multe goluri în Division 1 — prima sau a doua?
Cardul Duelul reprizelor răspunde direct la această întrebare pentru Division 1 2026: barele oglindite compară media golurilor și ratele over 0,5 și over 1,5 din primele reprize cu cele din reprizele secunde, iar partea mai lungă arată unde cad de fapt golurile. Majoritatea ligilor înclină spre repriza a doua — picioarele obosesc, meciurile se deschid, iar echipele conduse se aruncă în atac —, dar mărimea acestei înclinații diferă suficient de la o ligă la alta încât să miște cotele pentru pauză/final și pentru over în repriza a doua. Cardul Minutele golurilor rafinează imaginea pe intervale de 15 minute, colorate față de reperul dintre ligi: o ligă poate avea mai multe goluri în repriza a doua doar datorită golurilor din intervalul 76–90', un profil de goluri târzii concentrat în ultimele minute, nu răspândit pe toată repriza.
Câte cornere și cartonașe are în medie un meci din Division 1?
Secțiunea de cornere și cartonașe a acestei pagini (funcție Pro) urmărește media cornerelor pe meci în Division 1 2026, cu ratele de reușită over 8,5, 9,5 și 10,5, și media cartonașelor, cu împărțirea galbene/roșii plus scările over 3,5, 4,5 și 5,5 — exact liniile la care sunt cotate piețele de cornere și cartonașe. Două reguli de citire sunt valabile în orice ligă: numărul de cornere urmează stilul de joc (blocurile retrase cedează cornere în volum, echipele de posesie le câștigă), iar numărul de cartonașe depinde de profilul arbitrului la fel de mult ca de meci, așa că media ligii este reperul cu care compari media unui anumit arbitru înainte să evaluezi o cotă pentru over cartonașe. Ambele scări sunt calculate doar din numărătorile pe meci întreg.
Se marchează în Division 1 peste xG în acest sezon?
Cardul Inteligență xG (funcție Pro) compară golurile reale pe meci din Division 1 2026 cu golurile așteptate generate de calitatea șuturilor, separat pentru gazde și oaspeți. O ligă care finalizează peste xG trece printr-o perioadă fierbinte: aceleași ocazii tind să revină spre conversia așteptată, așa că mediile de goluri pe întreg sezonul umflă artificial procentele de over, iar totalurile tind să scadă. Finalizarea sub xG este profilul invers — crearea de ocazii e sănătoasă, golurile întârzie, iar marcatul recuperează adesea diferența înainte ca mediile sezonului să o reflecte. Cardul Momentum, alăturat, arată dacă ultimele 10 etape confirmă deja corecția sau dacă abaterea față de reper continuă să crească.

Glosar

Medie goluri
— Media golurilor totale pe meci încheiat — gazde și oaspeți la un loc, afișată cu împărțirea pe fiecare parte.
Over 0,5 %
— Ponderea meciurilor încheiate cu cel puțin un gol în perioada selectată (meci întreg, repriza 1 sau repriza 2).
Over 1,5 %
— Ponderea meciurilor încheiate cu două sau mai multe goluri în perioada selectată.
Over 2,5 %
— Ponderea meciurilor încheiate cu trei sau mai multe goluri — linia standard de totaluri a caselor de pariuri.
Over 3,5 %
— Ponderea meciurilor încheiate cu patru sau mai multe goluri.
BTTS %
— Ponderea meciurilor în care ambele echipe au marcat în perioada selectată.
Fără gol primit
— Rata meciurilor fără gol primit pe meci, exprimată procentual — 50% înseamnă un meci fără gol primit la fiecare două meciuri; un 0-0 se contorizează pentru ambele echipe.
Minutele golurilor
— Ponderea tuturor golurilor marcate în fiecare interval de 15 minute, comparată cu ponderea tipică a intervalului în peste 600.000 de meciuri.
Duelul reprizelor
— Comparație între prima și a doua repriză pentru media golurilor și ratele over.
Scara cornerelor
— Media cornerelor pe meci cu ratele de reușită over 8,5 / 9,5 / 10,5, doar pe meciul întreg.
Scara cartonașelor
— Media cartonașelor pe meci (împărțire galbene/roșii) cu ratele de reușită over 3,5 / 4,5 / 5,5.
Supraperformanță xG
— Golurile reale minus golurile așteptate pe baza calității șuturilor — o diferență pozitivă înseamnă o finalizare peste normal.
Momentum
— Ratele din ultimele 10 etape comparate cu reperul sezonului — unde se află liga chiar acum.
Statistici de meci
— Medii pe meci pentru șuturi, șuturi pe poartă, posesie, faulturi și precizia paselor.

Kuweit

Alte competiții din aceeași țară

  • Premier LeaguePremier League
  • Super CupSuper Cup
  • Emir CupEmir Cup
  • Crown Prince CupCrown Prince Cup

Ligi populare

Salt la o competiție de top

  • Premier LeagueAnglia
  • La LigaSpania
  • Ligue 1Franța
  • Serie AItalia
  • BundesligaGermania
  • World CupMondial
  • UEFA Champions LeagueMondial
  • UEFA Europa LeagueMondial
  • UEFA Nations LeagueMondial

Alte ligi

Albania4
Algeria4
Andorra3
Angola2
Antigua și Barbuda1
Argentina11
Armenia4
Aruba1
Australia25
Austria18
Azerbaidjan3
Bahrain3
Bangladesh2
Barbados1
Belarus4
Belgia11
Belize1
Benin1
Bhutan1
Bolivia4
Bosnia5
Botswana1
Brazilia106
Bulgaria9
Burkina Faso1
Burundi1
Cambodgia2
Camerun3
Canada6
Chile6
China5
Taipei Chinez1
Columbia5
Congo1
RD Congo1
Costa Rica5
Croația9
Cuba1
Cipru5
Republica Cehă16
Danemarca11
Republica Dominicană2
Ecuador4
Egipt5
El Salvador2
Anglia37
Estonia4
Eswatini1
Etiopia2
Insulele Feroe4
Fiji1
Finlanda11
Franța17
Gabon1
Gambia1
Georgia5
Germania33
Ghana4
Gibraltar3
Grecia15
Grenada1
Guatemala1
Guineea1
Haiti1
Honduras1
Hong Kong6
Ungaria8
Islanda9
India7
Indonezia4
Iran4
Irak1
Irlanda5
Israel6
Italia29
Coasta de Fildeș1
Jamaica1
Japonia9
Iordania4
Kazahstan4
Kenya4
Kosovo3
Kuweit5
Kârgâzstan1
Laos1
Letonia4
Liban2
Lesotho1
Liberia1
Libia1
Liechtenstein1
Lituania4
Luxemburg2
Macao1
Macedonia3
Malawi1
Malaezia4
Mali1
Malta5
Mauritania1
Mexic8
Moldova3
Mongolia1
Muntenegru3
Maroc3
Myanmar1
Olanda11
Noua Zeelandă6
Nicaragua3
Nigeria2
Irlanda de Nord7
Norvegia15
Oman4
Panama1
Paraguay5
Peru5
Filipine1
Polonia11
Portugalia15
Qatar5
România14
Rusia13
Rwanda1
San Marino3
Arabia Saudită6
Scoția10
Senegal1
Serbia8
Singapore2
Slovacia8
Slovenia5
Africa de Sud7
Coreea de Sud6
Spania36
Sudan1
Surinam1
Suedia16
Elveția10
Siria1
Tadjikistan1
Tanzania1
Thailanda4
Trinidad și Tobago1
Tunisia4
Turcia11
Turkmenistan1
SUA14
Uganda1
Ucraina5
Emiratele Arabe Unite6
Uruguay5
Uzbekistan4
Venezuela4
Vietnam4
Țara Galilor4
Mondial136
Zambia1
Zimbabwe1

Division 1

Kuweit·Ligă·Sezonul 2026
Medie goluri3.78
Peste 2.567%
BTTS33%
Progresul sezonului64%

Statistici de pariuri pentru Division 1

Rate pe sezon și tabele pe echipe pentru fiecare piață

  • Victorii
  • Over/Under
  • Ambele echipe marchează
  • Meciuri fără gol primit