ProBettingHub
Cenník
Prihlásiť sa
Pro VyhľadávačPro
Portal PulsePro
Štatistiky
Zoznamy zápasov
Ligy
NovinkyPridať MCP
Partnerský program
ProBettingHub

Nezávislé futbalové analýzy, hĺbková štatistika a poznatky z férových kurzov — pre fanúšikov, ktorí chcú vidieť celý obraz.

Otvoriť ProBettingHub na X (predtým Twitter)Otvoriť ProBettingHub na InstagrameOtvoriť ProBettingHub na FacebookuOtvoriť ProBettingHub na ThreadsPripojiť sa k ProBettingHub na Telegrame

Prehliadať

  • Backtesting
  • Ligy
  • Portal Pulse
  • Štatistiky
  • Zoznamy zápasov
  • Novinky
  • Cenník

Obľúbené

  • Živé zápasy práve teraz
  • Dnešné futbalové zápasy
  • Nadchádzajúce predzápasové analýzy
  • Portal Pulse — Agregátor futbalových portálov
  • Stávkové trhy a štatistiky

Spoločnosť

  • Partnerský program
  • O nás
  • Zásady ochrany súkromia
  • Cookies
  • Podmienky používania
  • Podmienky partnerského programu
Partnerský programO násZásady ochrany súkromiaCookiesPodmienky používaniaPodmienky partnerského programu

UPOZORNENIE: Táto stránka slúži iba na informačné a zábavné účely. Nie sme bookmaker ani finančný poradca, neprijímame ani nesprostredkúvame stávky a nič tu uvedené nie je odporúčaním ani zárukou zisku. Používajte na vlastné riziko, dodržiavajte miestne zákony a iba ak máte 18+.

Táto stránka neobsahuje žiadne odchádzajúce odkazy na stávkové kancelárie ani prevádzkovateľov hazardných hier. Ak existuje akýkoľvek odchádzajúci odkaz súvisiaci s hazardom, vedie výlučne k subjektom licencovaným a autorizovaným v cieľovom geografickom regióne; naše odkazy súvisiace s hazardom sa obmedzujú na organizácie zodpovedného hrania, ako sú BeGambleAware.org a GamCare.org.uk.

© 2026 ProBettingHub. Všetky práva vyhradené.

Hrajte zodpovedne·GamblingTherapy.org·BeGambleAware.org·GamCare.org.uk·GamblingCare.ie·Iba 18+
Pro VyhľadávačPortal PulseŠtatistikyZoznamy zápasov
  1. Ligy
  2. Brazília
  3. Roraimense
PrehľadTabuľkaŠtatistikyTímyTrhVýsledky

Roraimense 2026 — stávkové štatistiky: góly na zápas, over/under, BTTS, rohy, karty a xG

Stávkový profil súťaže Roraimense 2026: priemer gólov na zápas, úspešnosť over/under 0,5 – 3,5 za celý zápas aj za každý polčas, percentá BTTS a čistých kont, časovanie gólov v 15-minútových pásmach — a k tomu rebríčky rohov a kariet, momentum a xG inteligencia.

Kľúčové závery

čo čísla nižšie skutočne hovoria
  • Gólovo bohatá liga. Over 2.5 vychádza v 64% zápasov — hra sa prikláňa k overu.
Pro
Filtre platia pre všetky štatistikyFiltre — všetky štatistiky nižšie sa riadia týmto výberom
Časť zápasu
Obdobie

Góly

koľko a kedy — riadi sa prepínačom obdobia

Rebríček over/under

Celý zápas · Sezóna
Priem. gólov3.38
Domáci1.95
Hostia1.44
Over 0.5
95%U 5%
Over 1.5
82%U 18%
Over 2.5
64%U 36%
Over 3.5
41%U 59%

Čítaj: stĺpec = úspešnosť Over; sivé číslo = zodpovedajúci Under. Over 2.5 na 56% znamená, že 56 zo 100 zápasov končí s 3+ gólmi.

BTTS a čisté kontá

Celý zápas · Sezóna
BTTS46%
Čisté konto59%
priemer 0.59 na zápas

Čítaj: BTTS = podiel zápasov, v ktorých skórovali oba tímy; čisté konto = frekvencia čistých kont na zápas — 50 % znamená jedno čisté konto každé dva zápasy; výsledok 0:0 sa počíta obom tímom.

Časovanie gólov

kedy padajú gólyPriemerný prvý gól 28'
0-15'
13%
16-30'
14%
31-45'+
20%
HT
46-60'
14%
61-75'
16%
76-90'+
23%
Nad priemeromTypickéPod priemerom

Čítaj: podiel všetkých gólov v každom 15-minútovom pásme, zafarbený podľa typického podielu daného pásma na 600 000+ zápasoch (±3 p. b.) — nadstavený čas sa počíta do 45'+ a 90'+; priemer prvého gólu počíta bezgólové zápasy ako 90'.

Súboj polčasov

1. vs 2. polčasPodiel 2. polčasu 51%
1. polčas2. polčas
1.67
Priem. gólov
1.75
86%
Over 0.5
81%
50%
Over 1.5
50%
25%
Over 2.5
19%
22%
BTTS
14%
22%
Remíza
25%

Čítaj: zrkadlové stĺpce porovnávajú oba polčasy priamo — dlhšia strana ukazuje, kde góly skutočne padajú.

Odomknúť Premium — Roraimense
Odomknúť Premium
Okamžitý prístup · Zrušte kedykoľvek

Rozdelenie výsledkov a výhoda domácich

čím silnejšia výhoda domácich, tým väčšiu pozornosť si tu zaslúžia favoriti hrajúci vonku.

Góly na zápas
Útok domácich
Obrana domácich
Výhry favoritov

Momentum

posledných 10 kôl vs sezóna

sezónne priemery zaostávajú za realitou — tieto rozdiely ukazujú, kde sa liga nachádza práve teraz.

Nad 2.5
BTTS
Priem. gólov
Rohy

Rohy

rebríčky rohov platia len za celý zápas — používajte ich na over/under hranice rohov, nie na polčasy.

Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5

Karty

počty kariet závisia od profilu rozhodcu rovnako ako od štýlu tímov — pred rebríčkom si pozrite priemer.

Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

xG inteligencia

signál regresie

góly nad úrovňou kvality šancí majú tendenciu klesať — totály sa môžu posúvať nadol a naopak.

Prm. celkové xG
xG domácich
xG hostí
Zakončenie · góly vs kvalita šancí
Doma
Vonku

Zápasové štatistiky

priemery na zápas

riadky sa zobrazia, len ak má liga pokrytie štatistík — chýbajúci riadok znamená žiadne dáta, nie nulu.

Strely
Strely na bránu
Držanie lopty
Fauly
Ofsajdy
Presnosť prihrávok

Táto stránka predstavuje stávkový profil súťaže Roraimense 2026 (Brazília); čísla prepočítavame do niekoľkých hodín po každom odohranom kole. Bezplatná časť sa venuje gólom: priemer gólov na zápas s rozdelením na domácich a hostí, kompletný rebríček over/under od 0,5 do 3,5 gólu za celý zápas, za 1. aj 2. polčas, percentá BTTS a čistých kont, časovanie gólov v 15-minútových pásmach v porovnaní s viac než 600 000 zápasmi a súboj polčasov, ktorý stavia proti sebe gólovú produkciu 1. a 2. polčasu. Sekcia Pro rozširuje profil o rozdelenie výsledkov a výhodu domácich, momentum (odchýlky posledných 10 kôl od sezónneho priemeru), rebríčky rohov over 8,5/9,5/10,5, rebríčky kariet over 3,5/4,5/5,5, rozdiel medzi gólmi a xG a kompletné priemery zápasových štatistík.

Góly na zápas a rebríček over/under

Priemer gólov na zápas v súťaži Roraimense 2026 sa zobrazuje s rozdelením na domácich a hostí — koľko gólov strieľajú domáci a koľko hostia. Pod ním rebríček over/under ukazuje percento odohraných zápasov, v ktorých padlo viac ako 0,5, 1,5, 2,5 a 3,5 gólu; percento pre under je pri každej hranici doplnkom do 100 %, takže over 2,5 na úrovni 58 % znamená, že 42 % zápasov skončilo pod touto hranicou. Prepínač časti zápasu prepočíta každú hranicu len pre góly v 1. alebo len v 2. polčase — najrýchlejší spôsob, ako posúdiť polčasové hranice over/under 0,5 a 1,5 bez odhadovania z priemerov za celý zápas.

Časovanie gólov: v ktorom polčase a v ktorých minútach góly padajú

Časovanie gólov rozdeľuje všetky góly súťaže Roraimense 2026 do 15-minútových pásiem a každé pásmo zafarbuje podľa typického podielu daného pásma na viac než 600 000 zápasoch — nadpriemerné pásmo 76–90' označuje súťaž neskorých gólov, v ktorej sa skóruje hlboko do druhého polčasu, kým nadpriemerné pásmo 0–15' ukazuje súťaž, ktorá začína zostra. Súboj polčasov stavia gólovú produkciu 1. a 2. polčasu priamo proti sebe: priemer gólov a podiely over 0,5 a over 1,5 pre každý polčas vedľa seba. Nadstavený čas sa započítava do pásiem 45'+ a 90'+.

Rohy a karty: priemery a rebríčky over/under

Sekcia rohov (Pro) ukazuje priemer rohov na zápas v súťaži Roraimense 2026 a úspešnosť over 8,5, 9,5 a 10,5 — tri najčastejšie vypisované hranice rohov vo veľkých stávkových kanceláriách. Karty majú rovnakú štruktúru: priemer všetkých kariet s rozdelením na žlté a červené a rebríčky over 3,5, 4,5 a 5,5. Počty kariet závisia od profilu rozhodcu rovnako ako od štýlu tímov, takže ligový priemer je základ na porovnanie s konkrétnym rozhodcom. Rebríčky rohov platia len za celý zápas — používajte ich na over/under hranice rohov, nie na polčasy.

xG inteligencia, momentum a zápasové štatistiky

xG inteligencia (Pro) porovnáva skutočné góly s očakávanými gólmi podľa kvality striel. Súťaž, ktorá skóruje nad svojím xG, žije nad pomery: keď sa zakončenie ochladí, gólové totály majú tendenciu klesať. Súťaž, ktorá skóruje pod svojím xG, si naopak vytvára viac šancí, než dokáže premeniť, a v takom profile góly často dobehnú očakávania. Momentum stavia čísla za posledných 10 kôl proti sezónnemu priemeru pri podiele over 2,5 a BTTS, priemere gólov a rohov a ukazuje, kde je súťaž Roraimense práve teraz, nie kde bola podľa sezónneho priemeru. Profil dopĺňajú priemery zápasových štatistík (strely, strely na bránu, držanie lopty, fauly, presnosť prihrávok).

Často kladené otázky

Koľko gólov na zápas padá v súťaži Roraimense 2026?
Priemer gólov na zápas v súťaži Roraimense 2026 nájdete hore v sekcii Góly; počíta sa vždy len z odohraných zápasov a aktualizuje sa do niekoľkých hodín po skončení každého kola. Vedľa neho je rozdelenie medzi domácich a hostí (koľko z týchto gólov strieľajú domáci a koľko hostia), čo je najrýchlejší pohľad na výhodu domácich v zakončení. Prepínačom časti zápasu zobrazíte rovnaký priemer len pre 1. alebo len pre 2. polčas: v ligách bežne padá 55 – 60 % gólov až po prestávke, takže samotný priemer za celý zápas nadhodnocuje počet gólov v 1. polčase. Pri rozbore over/under spojte priemer s úspešnosťou over 2,5 pod ním — priemer okolo 2,5 s vysokým podielom over 2,5 znamená, že sa góly sústreďujú do niektorých zápasov namiesto toho, aby sa rozkladali rovnomerne.
V koľkých percentách zápasov súťaže Roraimense padne viac ako 2,5 gólu?
Rebríček over/under v sekcii Góly uvádza presný podiel odohraných zápasov súťaže Roraimense 2026, v ktorých padlo viac ako 0,5, 1,5, 2,5 a 3,5 gólu. Okolo hranice 2,5 vypisujú stávkové kancelárie väčšinu gólových totálov, preto je riadok over 2,5 kľúčový; percento pre under 2,5 je jednoducho 100 mínus toto číslo. Keď rebríček čítate ako krivku, povie vám viac než ktorákoľvek jednotlivá hranica: prudký pokles medzi over 1,5 a over 2,5 značí ligu zápasov s dvoma gólmi, kým plochý rebríček ukazuje na zápasy v extrémoch — buď gólové prestrelky, alebo takmer bez gólov. Nastavte časť zápasu na 1. polčas a získate podiely over 0,5 a over 1,5 v 1. polčase, z ktorých vychádzajú kurzy na polčasové totály — čísla, ktoré väčšina štatistických webov po polčasoch nezverejňuje.
Ako často skórujú oba tímy (BTTS) v súťaži Roraimense 2026?
Karta BTTS a čisté kontá ukazuje percento odohraných zápasov súťaže Roraimense 2026, v ktorých skórovali oba tímy, a popri tom frekvenciu čistých kont na zápas. Obe čísla sa pohybujú opačným smerom, no nie sú zrkadlovým obrazom: obe môžu byť zároveň vysoké, keď hostia pravidelne nestrieľajú góly. Preto ich čítajte spolu. Vysoké BTTS s nízkou frekvenciou čistých kont znamená naozaj otvorenú ligu, kde sa oplatí sledovať kurz na BTTS – áno; nízke BTTS s vysokým počtom čistých kont značí defenzívnu ligu, ktorej prirodzene zodpovedajú trhy under 2,5 a BTTS – nie. Prepínač polčasov ukazuje, ako často skórujú oba tímy v rámci jedného polčasu — to je základ špeciálnych stávok BTTS v 1. polčase a BTTS v 2. polčase.
V ktorom polčase padá v súťaži Roraimense viac gólov — v prvom, alebo v druhom?
Karta Súboj polčasov na to pre súťaž Roraimense 2026 odpovedá priamo: zrkadlové stĺpce porovnávajú priemer gólov a podiely over 0,5 a over 1,5 v prvých a druhých polčasoch a dlhšia strana ukazuje, kde góly naozaj padajú. Väčšina líg sa prikláňa k druhému polčasu, pretože hráčom dochádzajú sily, zápasy sa otvárajú a prehrávajúce tímy idú dopredu. Miera tohto príklonu sa však medzi ligami líši natoľko, že ovplyvňuje kurzy na polčas/koniec zápasu aj na over v 2. polčase. Karta Časovanie gólov to ďalej spresňuje na 15-minútové pásma zafarbené podľa priemeru naprieč ligami: liga môže mať prevahu gólov v 2. polčase čisto vďaka gólom medzi 76. a 90. minútou, čo je profil neskorých gólov sústredených do záverečných minút, nie rozložených do celého polčasu.
Koľko rohov a kariet je v súťaži Roraimense priemerne na zápas?
Sekcia Rohy a karty na tejto stránke (funkcia Pro) sleduje priemer rohov na zápas v súťaži Roraimense 2026 s úspešnosťou over 8,5, 9,5 a 10,5 a priemer kariet s rozdelením na žlté a červené plus rebríčky over 3,5, 4,5 a 5,5 — presne tie hranice, na ktoré sa vypisujú trhy rohov a kariet. Naprieč ligami platia dve pravidlá čítania: počty rohov sa riadia herným štýlom (tímy brániace v hlbokom bloku dostávajú rohy vo veľkom, tímy s držaním lopty ich naopak získavajú) a počty kariet závisia od profilu rozhodcu rovnako ako od samotného zápasu. Ligový priemer je preto základ, s ktorým porovnáte priemer konkrétneho rozhodcu predtým, ako posúdite kurz na over kariet. Oba rebríčky sa počítajú len z počtov za celý zápas.
Skóruje súťaž Roraimense v tejto sezóne nad svojím xG?
Karta xG inteligencia (funkcia Pro) porovnáva skutočné góly na zápas v súťaži Roraimense 2026 s očakávanými gólmi podľa kvality striel, zvlášť pre domácich a hostí. Liga, ktorá zakončuje nad svojím xG, žije nad pomery: premieňanie rovnakých šancí sa spravidla vracia na očakávanú úroveň, takže celosezónne gólové priemery nadhodnocujú overy a totály majú tendenciu klesať. Zakončenie pod xG je opačný profil — tvorba šancí je zdravá, góly zaostávajú a skórovanie sa často dorovná skôr, než to sezónne priemery zachytia. Hneď vedľa je karta Momentum, ktorá ukazuje, či posledných 10 kôl korekciu už potvrdzuje, alebo sa čísla od sezónneho priemeru ďalej vzďaľujú.

Slovník pojmov

Priem. gólov
— Priemerný počet gólov na odohraný zápas — domáci a hostia spolu, zobrazený s rozdelením na obe strany.
Over 0,5 %
— Podiel odohraných zápasov s aspoň jedným gólom vo zvolenej časti zápasu (celý zápas, 1. polčas alebo 2. polčas).
Over 1,5 %
— Podiel odohraných zápasov s dvoma a viac gólmi vo zvolenej časti zápasu.
Over 2,5 %
— Podiel odohraných zápasov s tromi a viac gólmi — štandardná hranica gólových totálov v stávkových kanceláriách.
Over 3,5 %
— Podiel odohraných zápasov so štyrmi a viac gólmi.
BTTS %
— Podiel zápasov, v ktorých vo zvolenej časti zápasu skórovali oba tímy.
Čisté kontá
— Frekvencia čistých kont na zápas v percentách — 50 % znamená jedno čisté konto každé dva zápasy; výsledok 0:0 sa počíta obom tímom.
Časovanie gólov
— Podiel všetkých gólov strelených v každom 15-minútovom pásme v porovnaní s typickým podielom daného pásma na viac než 600 000 zápasoch.
Súboj polčasov
— Porovnanie 1. a 2. polčasu podľa priemeru gólov a podielov over.
Rebríček rohov
— Priemer rohov na zápas s úspešnosťou over 8,5 / 9,5 / 10,5, len za celý zápas.
Rebríček kariet
— Priemer kariet na zápas (rozdelenie na žlté a červené) s úspešnosťou over 3,5 / 4,5 / 5,5.
Góly nad xG
— Skutočné góly mínus očakávané góly podľa kvality striel — kladné číslo znamená, že sa šance premieňajú nad očakávania.
Momentum
— Podiely za posledných 10 kôl oproti sezónnemu priemeru — kde je súťaž práve teraz.
Zápasové štatistiky
— Priemery na zápas pre strely, strely na bránu, držanie lopty, fauly a presnosť prihrávok.

Brazília

Ďalšie súťaže v rovnakej krajine

  • Serie ASerie A
  • Serie BSerie B
  • Copa Do BrasilCopa Do Brasil
  • Brasileiro WomenBrasileiro Women
  • Serie CSerie C
  • Serie DSerie D

Populárne ligy

Prejsť na top súťaž

  • Premier LeagueAnglicko
  • La LigaŠpanielsko
  • Ligue 1Francúzsko
  • Serie ATaliansko
  • BundesligaNemecko
  • World CupSvet
  • UEFA Champions LeagueSvet
  • UEFA Europa LeagueSvet
  • UEFA Nations LeagueSvet

Ďalšie ligy

Albánsko4
Alžírsko4
Andorra3
Angola2
Antigua a Barbuda1
Argentína11
Arménsko4
Aruba1
Austrália25
Rakúsko18
Azerbajdžan3
Bahrajn3
Bangladéš2
Barbados1
Bielorusko4
Belgicko11
Belize1
Benin1
Bhután1
Bolívia4
Bosna5
Botswana1
Brazília106
Bulharsko9
Burkina Faso1
Burundi1
Kambodža2
Kamerun3
Kanada6
Čile6
Čína5
Čínsky Tchaj-pej1
Kolumbia5
Kongo1
Konžská demokratická republika1
Kostarika5
Chorvátsko9
Kuba1
Cyprus5
Česká republika16
Dánsko11
Dominikánska republika2
Ekvádor4
Egypt5
Salvador2
Anglicko37
Estónsko4
Eswatini1
Etiópia2
Faerské ostrovy4
Fidži1
Fínsko11
Francúzsko17
Gabon1
Gambia1
Gruzínsko5
Nemecko33
Ghana4
Gibraltár3
Grécko15
Grenada1
Guatemala1
Guinea1
Haiti1
Honduras1
Hongkong6
Maďarsko8
Island9
India7
Indonézia3
Irán4
Irak1
Írsko5
Izrael6
Taliansko29
Pobrežie Slonoviny1
Jamajka1
Japonsko9
Jordánsko4
Kazachstan4
Keňa4
Kosovo3
Kuvajt5
Kirgizsko1
Laos1
Lotyšsko4
Libanon2
Lesotho1
Libéria1
Líbya1
Lichtenštajnsko1
Litva4
Luxembursko2
Macao1
Macedónsko3
Malawi1
Malajzia4
Mali1
Malta5
Mauritánia1
Mexiko8
Moldavsko3
Mongolsko1
Čierna Hora3
Maroko3
Mjanmarsko1
Holandsko11
Nový Zéland6
Nikaragua3
Nigéria2
Severné Írsko7
Nórsko15
Omán4
Panama1
Paraguaj5
Peru5
Filipíny1
Poľsko11
Portugalsko15
Katar5
Rumunsko14
Rusko13
Rwanda1
San Maríno3
Saudská Arábia6
Škótsko10
Senegal1
Srbsko8
Singapur2
Slovensko8
Slovinsko5
Južná Afrika7
Južná Kórea6
Španielsko36
Sudán1
Surinam1
Švédsko16
Švajčiarsko10
Sýria1
Tadžikistan1
Tanzánia1
Thajsko4
Trinidad a Tobago1
Tunisko4
Turecko11
Turkménsko1
USA14
Uganda1
Ukrajina5
Spojené arabské emiráty6
Uruguaj5
Uzbekistan4
Venezuela4
Vietnam4
Wales4
Svet136
Zambia1
Zimbabwe1

Roraimense

Brazília·Liga·Sezóna 2026
Priem. gólov3.38
Nad 2.564%
BTTS46%
Priebeh sezóny100%

Stávkové štatistiky: Roraimense

Sezónne podiely a tabuľky tímov podľa trhu

  • Výhry
  • Over/Under
  • Oba tímy skórujú
  • Čisté kontá