Exeter City vs Charlton — League One výsledek zápasu, statistiky a sestřih

League One·
Regular Season - 15·09. 11. 2024·10:00
Exeter City
Exeter City
VVPPV
1-0
Ukončeno
HT0-0
Charlton
Charlton
RVRRR
📍 St James Park, Exeter, Devon

Tabulka

League One
#TýmPWDLPTS
3
Stockport County
462512987
4
Charlton
4625101185
5
Wycombe
4624121084
15
Wigan
4613171656
16
Exeter City
4615112056
17
Mansfield Town
461592254

Forma a série

Statistiky sezóny · Všechny soutěže
Exeter City
Celkově
Charlton
Celkově
66%
CelkověKombinace krátkodobé formy a dlouhodobé kvality
64%
62%
HumbukAktuální forma a sebevědomí · posledních 3–6 zápasů
71%
69%
Dlouhodobá kvalitaKonzistence a schopnosti · posledních 10–20 zápasů
57%
Celkem gólů za posledních 6 zápasůCelkem gólů na zápas · průměrováno přes časová okna
3.27
Normální
Epické
3.45
2.0Vstřeleno2.0
1.5Obdrženo1.3

Sázkové trendy

City
Charlton
Posledních 6všechny soutěže
6 · 6
67%
Úspěšnost
33%
50%
Over 2.559%
67%
50%
BTTS59%
67%
SezónaLeague One
12 · 13
50%
Úspěšnost
38%
33%
Over 2.532%
31%
33%
BTTS40%
46%

Nedávné zápasy

  1. Nov 09, 2024·League One
    Tento zápas
    Exeter City
    Charlton
    10
    1 2.57X 3.292 2.66
    -2.5BTTS
    W
  2. Nov 02, 2024·FA Cup
    minulý rok
    Exeter City
    Barnet
    53
    1 1.93X 3.762 3.38
    +2.5BTTS
    W
  3. Oct 29, 2024·EFL Trophy
    minulý rok
    Bristol Rovers
    Exeter City
    23
    1 2.40X 3.442 2.58
    +2.5BTTS
    W
  4. Oct 26, 2024·League One
    minulý rok
    Huddersfield
    Exeter City
    20
    1 1.67X 3.772 4.88
    -2.5BTTS
    L
  5. Oct 22, 2024·League One
    minulý rok
    Exeter City
    Reading
    12
    1 2.22X 3.392 3.10
    +2.5BTTS
    L
  6. Oct 17, 2024·League One
    minulý rok
    Shrewsbury
    Exeter City
    02
    1 2.92X 3.332 2.34
    -2.5BTTS
    W
  7. Oct 05, 2024·League One
    minulý rok
    Exeter City
    Cambridge United
    10
    1 1.63X 3.862 5.21
    -2.5BTTS
    W
  1. Nov 09, 2024·League One
    Tento zápas
    Exeter City
    Charlton
    10
    1 2.57X 3.292 2.66
    -2.5BTTS
    L
  2. Nov 02, 2024·FA Cup
    minulý rok
    Southend
    Charlton
    34
    1 3.39X 3.502 1.99
    +2.5BTTS
    W
  3. Oct 29, 2024·EFL Trophy
    minulý rok
    Charlton
    Chelsea U21
    30
    1 1.87X 3.842 3.40
    +2.5BTTS
    W
  4. Oct 26, 2024·League One
    minulý rok
    Charlton
    Wrexham
    22
    1 2.34X 3.102 3.13
    +2.5BTTS
    D
  5. Oct 22, 2024·League One
    minulý rok
    Barnsley
    Charlton
    22
    1 2.17X 3.362 3.24
    +2.5BTTS
    D
  6. Oct 19, 2024·League One
    minulý rok
    Charlton
    Stockport County
    11
    1 2.54X 3.272 2.71
    -2.5BTTS
    D
  7. Oct 05, 2024·League One
    minulý rok
    Charlton
    Birmingham
    10
    1 4.35X 3.752 1.76
    -2.5BTTS
    W
Exeter CityCharlton
70%Výhry40%
2.6Prům. celkem gólů3.03.3
30%Over 2.550%70%
30%BTTS50%70%

Exeter City vs Charlton — výsledek zápasu

Zápas Exeter City – Charlton se odehrál dne sobota 9. listopadu 2024 na stadionu St James Park, Exeter, Devon v soutěži League One (Regular Season - 15). Zápas skončil Exeter City 1 — 0 Charlton.

Náš náhled spojuje vlastní analytiku — aktuální formu, historii vzájemných zápasů, gólové trendy a momentum výher i proher — s briefingem Zápasové inteligence poháněným AI, který křížově porovnává 16+ predikčních portálů a živé kurzy. Pomocí karet nahoře prozkoumáte kompletní rozbor: formu a série, gólové trendy, vzájemné zápasy a kurzy pro každý trh.

Sledujte další zápasy soutěže League One nebo si projděte dnešní zápasy a získejte nejnovější přehledy napříč všemi ligami, které pokrýváme.

Často kladené otázky

Kdy hraje Exeter City proti Charlton?

Zápas Exeter City vs Charlton začíná sobota 9. listopadu 2024 v 15:00 v soutěži League One na stadionu St James Park, Exeter, Devon.

Kde se hraje Exeter City vs Charlton?

Zápas se hraje na stadionu St James Park, Exeter, Devon, Anglie.

Součástí jaké soutěže je tento zápas?

Toto utkání je součástí soutěže League One — Regular Season - 15, sezóna 2024.

Jaký byl konečný výsledek zápasu Exeter City vs Charlton?

Zápas skončil Exeter City 1 — 0 Charlton.