Rohy Statistiky a Žebříčky 2026/27

Odhalte týmy, které nasázejí rohové kopy v každém zápase — průměry a hranice více/méně, vše podložené historickými daty zápasů.

Top 10 týmů

Zobrazit vše

Které týmy nasázejí rohové kopy každý týden? Průměr rohových kopů na zápas plus hranice více/méně 8.5, 9.5 a 10.5. Data za celý zápas, seřazeno podle konzistence.

Posledních 5Posledních 6Posledních 10Posledních 20Nad 8.5Nad 9.5Nad 10.5
TýmZás.O9.5 CKDalší zápasKurzy
1
VfL Wolfsburg logo
VfL Wolfsburg
2. Bundesliga flag2. Bundesliga
10/10
100%
DnesHertha BSC
1.44
2
Aalesund logo
Aalesund
Eliteserien flagEliteserien
23/25
92%
ZítraLillestrom
1.26
3
Club America logo
Club America
Liga MX flagLiga MX
13/15
87%
DnesU.N.A.M. - Pumas
1.57
4
Servette FC logo
Servette FC
Super League flagSuper League
10/12
83%
ZítraFC Zurich
1.50
5
Rangers logo
Rangers
Premiership flagPremiership
9/11
82%
DnesST Mirren
1.54
6
Viking logo
Viking
Eliteserien flagEliteserien
20/25
80%
ZítraKFUM Oslo
1.43
7
Guadalajara Chivas logo
Guadalajara Chivas
Liga MX flagLiga MX
12/15
80%
ZítraLeon
1.57
8
Puebla logo
Puebla
Liga MX flagLiga MX
12/15
80%
ZítraClub Queretaro
1.48
9
Cruz Azul logo
Cruz Azul
Liga MX flagLiga MX
12/15
80%
DnesTigres UANL
1.58
10
1. FC Heidenheim logo
1. FC Heidenheim
2. Bundesliga flag2. Bundesliga
8/10
80%
ZítraHannover 96
1.39
Zobrazit všechny týmy pro Rohy
Zobrazeno 10 z 413Odemknout vše s Pro

Top 10 zápasů

Zobrazit vše

Zápasy seřazené podle kombinované pravděpodobnosti rohů. Identifikujte zápasy s nejvyšším očekávaným počtem rohů.

ZápasZás.O9.5 CKKombinaceKurzy
1
Lillestrom
Aalesund
Eliteserien
18/25
23/25
72%
92%
82%
Zítra
1.26
2
U.N.A.M. - Pumas
Club America
Liga MX
11/15
13/15
73%
87%
80%
Dnes
1.57
3
Toluca
Monterrey
Liga MX
11/14
10/14
79%
71%
75%
Dnes
1.53
4
Servette FC
FC Zurich
Super League
10/12
8/12
83%
67%
75%
Zítra
1.50
5
Celtic
Kilmarnock
Premiership
9/12
8/12
75%
67%
71%
Zítra
1.31
6
Hertha BSC
VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
4/10
10/10
40%
100%
70%
Dnes
1.44
7
Viking
KFUM Oslo
Eliteserien
20/25
15/25
80%
60%
70%
Zítra
1.43
8
Club Queretaro
Puebla
Liga MX
8/14
12/15
57%
80%
69%
Zítra
1.48
9
Seattle Sounders
Los Angeles FC
Major League Soccer
23/33
22/33
70%
67%
68%
Dnes
1.56
10
Tigres UANL
Cruz Azul
Liga MX
8/15
12/15
53%
80%
67%
Dnes
1.58
Zobrazit všechny zápasy pro Rohy
Zobrazeno 10 z 341Odemknout vše s Pro

Top ligy seřazené podle zvolené tržní statistiky. Kliknutím na kteroukoli ligu zobrazíte úplné tabulky, rozpisy a podrobné statistiky.

Zobrazeno 3 z 66Odemknout vše s Pro
Funkce Pro

Odemkněte si plný přístup ke všem týmům, zápasům a trhům

Získejte kompletní žebříčky, pokročilé filtry, vlastní řazení a úplné stránkování napříč 1.200+ soutěžemi a všemi 7 sázkovými trhy.

Plné žebříčky
Všechny filtry
Všechny stránky
Vlastní řazení
Upgradovat na Premium

Okamžitý přístup — plné žebříčky, filtry a stránkování.

Statistiky rohů jsou nedoceněným ukazatelem útočného záměru — nižší variance než góly, často jasnější signál stylu hry. Tato stránka řadí týmy podle rohů na zápas plus procenta zápasů přesahujících hranice 8,5, 9,5 a 10,5 rohu — tří nejvíce kotovaných linií. Poznámka: ne všechny ligy hlásí data rohů, takže automaticky vylučujeme nepodporované soutěže. Použij tento pohled k detekci týmů s vysokou držením nebo širokým útokem — užitečná čočka standardních situací vedle našich žebříčků gólů a BTTS. Porovnej míry Nad 8,5/9,5/10,5 podle týmu nebo přejdi na ligy.

Související trhy

Často kladené otázky

Jak jsou sledovány statistiky rohových kopů?

Sledujeme průměr rohů na zápas a procento zápasů přesahujících hranice 8,5, 9,5 a 10,5 rohu. Ne všechny ligy hlásí data rohů — automaticky vylučujeme ligy bez pokrytí, takže žebříčky porovnávají jen týmy se spolehlivými daty.

Proč jsou filtry prvního poločasu vypnuté pro rohy?

Data rohů jsou typicky zaznamenávána jako součet celého zápasu. Rozdělení prvního a druhého poločasu nejsou spolehlivě dostupná napříč ligami, takže ukazujeme pouze statistiky celého času pro standardní situace.

Proč se statistiky rohů tak liší podle ligy?

Generování rohů je silně řízeno stylem hry a taktickou identitou. Ligy s vysokou držením a širokým útokem (elitní evropský fotbal) produkují více rohů na zápas než ligy protiútoku nebo nízkého bloku. Vždy porovnávej tým s průměrem jeho ligy.

Které týmy mají v průměru nejvíce rohových kopů na zápas v této sezóně?

Seřaď žebříček rohů podle rohů-na-zápas, abys našel týmy generující největší objem standardních situací v 2026/27 — typicky strany s vysokou držením nebo širokým útokem z elitních evropských lig. Přepni na Ligy, abys našel soutěže s největším objemem.

Jak Se Počítají Statistiky Týmů a Lig

Naše fotbalové statistiky pokrývají 7 hlavních trhů, z nichž každý řadí týmy, nadcházející zápasy a ligy podle nejrelevantnější statistické metriky pro datově řízenou analýzu zápasů.

Všechny statistiky vylučují přátelské zápasy a vyžadují minimální počet odehraných zápasů pro zajištění spolehlivosti. Karty používají vzorec: žlutá = 1 bod, červená = 2 body. Dostupnost dat o rohových kopech a kartách se liší podle ligy.

Průměrné tržní kurzy agregované z více licencovaných sázkových kanceláří. Zobrazujeme je pouze pro statistické srovnání — nejde o nabídku k sázce a žádnou sázkovou kancelář nepropagujeme ani na ni neodkazujeme.