Sigma Olomouc vs Pardubice — Czech Liga Wynik meczu, statystyki i skróty

Czech Liga·
Regular Season - 15·09.11.2025·09:30
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
ZZRRR
2-0
Zakończony
HT0-0
Pardubice
Pardubice
RRRZZ
📍 Andruv stadion, Olomouc

Tabela

Czech Liga
#DrużynaPWDLPTS
6
Slovan Liberec
301210846
7
Sigma Olomouc
301271143
8
Pardubice
301181141
9
Karviná
301231539

Forma i serie

Statystyki sezonu · Wszystkie rozgrywki
Sigma Olomouc
Ogólnie
Pardubice
Ogólnie
71%
OgólniePołączenie krótkoterminowej formy i długoterminowej jakości
54%
85%
HypeAktualna forma i pewność · ostatnie 3–6 meczów
57%
57%
Jakość długoterminowaRegularność i możliwości · ostatnie 10–20 meczów
52%
Wszystkie gole w ostatnich 6 meczachWszystkie gole na mecz · uśrednione w przedziałach czasowych
2.45
Normalny
Normalny
3.14
1.7Strzelone1.7
0.7Stracone1.5

Trendy zakładów

Olomouc
Pardubice
Ostatnie 6wszystkie rozgrywki
6 · 6
50%
Skuteczność
33%
33%
Over 2.550%
67%
67%
BTTS75%
83%
SezonCzech Liga
14 · 14
43%
Skuteczność
14%
21%
Over 2.539%
57%
29%
BTTS57%
86%

Ostatnie mecze

  1. Nov 09, 2025·Czech Liga
    Ten mecz
    Sigma Olomouc
    Pardubice
    20
    1 1.85X 3.392 4.01
    -2.5BTTS
    W
  2. Nov 06, 2025·UEFA Europa Conference League
    7 mies. temu
    FC Noah
    Sigma Olomouc
    12
    1 1.98X 3.442 3.68
    +2.5BTTS
    W
  3. Nov 02, 2025·Czech Liga
    7 mies. temu
    Mlada Boleslav
    Sigma Olomouc
    14
    1 2.81X 3.402 2.30
    +2.5BTTS
    W
  4. Oct 26, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Sigma Olomouc
    Slavia Praha
    00
    1 4.81X 3.682 1.67
    -2.5BTTS
    D
  5. Oct 23, 2025·UEFA Europa Conference League
    8 mies. temu
    Sigma Olomouc
    Raków Częstochowa
    11
    1 2.88X 3.222 2.45
    -2.5BTTS
    D
  6. Oct 18, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Karviná
    Sigma Olomouc
    11
    1 2.53X 3.122 2.74
    -2.5BTTS
    D
  7. Oct 05, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Sigma Olomouc
    FK Jablonec
    20
    1 2.27X 3.262 2.98
    -2.5BTTS
    W
  1. Nov 09, 2025·Czech Liga
    Ten mecz
    Sigma Olomouc
    Pardubice
    20
    1 1.85X 3.392 4.01
    -2.5BTTS
    L
  2. Nov 05, 2025·Cup
    7 mies. temu
    Pardubice
    Baník Ostrava
    34
    1 2.46X 3.292 2.55
    +2.5BTTS
    L
  3. Nov 01, 2025·Czech Liga
    7 mies. temu
    Pardubice
    Dukla Praha
    11
    1 1.94X 3.322 3.76
    -2.5BTTS
    D
  4. Oct 25, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Zlin
    Pardubice
    22
    1 2.06X 3.242 3.48
    +2.5BTTS
    D
  5. Oct 18, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Pardubice
    Mlada Boleslav
    21
    1 2.28X 3.462 2.83
    +2.5BTTS
    W
  6. Oct 04, 2025·Czech Liga
    8 mies. temu
    Pardubice
    Karviná
    21
    1 2.64X 3.312 2.45
    +2.5BTTS
    W
  7. Oct 01, 2025·Czech Liga
    9 mies. temu
    Pardubice
    Baník Ostrava
    01
    1 2.47X 3.422 2.60
    -2.5BTTS
    L
Sigma OlomoucPardubice
30%Zwycięstwa30%
2.5Śr. bramek łącznie2.83.0
40%Over 2.550%60%
60%BTTS70%80%

Sigma Olomouc vs Pardubice — Wynik meczu

Sigma Olomouc zmierzył się z Pardubice niedziela, 9 listopada 2025 na Andruv stadion, Olomouc w Czech Liga (Regular Season - 15). Mecz zakończył się wynikiem Sigma Olomouc 2 — 0 Pardubice.

Nasza zapowiedź łączy autorską analitykę — aktualną formę, historię spotkań bezpośrednich, trendy bramkowe oraz momentum zwycięstw i porażek — z opartym na AI briefingiem Match Intelligence, który zestawia ponad 16 portali prognostycznych i kursy na żywo. Skorzystaj z zakładek powyżej, by poznać pełny rozbiór: formę i serie, trendy bramkowe, H2H oraz kursy na każdy rynek.

Śledź więcej meczów Czech Liga lub przeglądaj dzisiejsze mecze, by poznać najnowsze typy ocenione przez AI we wszystkich obsługiwanych ligach.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Sigma Olomouc gra z Pardubice?

Sigma Olomouc vs Pardubice rozpocznie się niedziela, 9 listopada 2025 o 14:30 w Czech Liga na Andruv stadion, Olomouc.

Gdzie odbywa się mecz Sigma Olomouc vs Pardubice?

Mecz rozgrywany jest na Andruv stadion, Olomouc, Czechy.

Częścią jakich rozgrywek jest ten mecz?

To spotkanie jest częścią rozgrywek Czech Liga — Regular Season - 15, sezon 2025.

Jaki był końcowy wynik meczu Sigma Olomouc vs Pardubice?

Mecz zakończył się wynikiem Sigma Olomouc 2 — 0 Pardubice.