FC OSS vs Jong AZ — Eerste Divisie Wynik meczu, statystyki i skróty

Eerste Divisie·
Regular Season - 27·13.02.2026·14:00
FC OSS
FC OSS
PPPZZ
0-3
Zakończony
HT0-0
Jong AZ
Jong AZ
PZPZP
📍 Frans Heesen Stadion, Oss

Tabela

Eerste Divisie
#DrużynaPWDLPTS
15
Emmen
381291745
16
FC OSS
3811111644
17
Jong AZ
381242240
18
Helmond Sport
381091939

Forma i serie

Statystyki sezonu · Wszystkie rozgrywki
FC OSS
Ogólnie
Jong AZ
Ogólnie
28%
OgólniePołączenie krótkoterminowej formy i długoterminowej jakości
40%
20%
HypeAktualna forma i pewność · ostatnie 3–6 meczów
42%
36%
Jakość długoterminowaRegularność i możliwości · ostatnie 10–20 meczów
38%
Wszystkie gole w ostatnich 6 meczachWszystkie gole na mecz · uśrednione w przedziałach czasowych
2.92
Normalny
Epicki
4.53
1.5Strzelone2.3
1.7Stracone2.2

Trendy zakładów

OSS
AZ
Ostatnie 6wszystkie rozgrywki
6 · 6
33%
Skuteczność
33%
67%
Over 2.584%
100%
50%
BTTS75%
100%
SezonEerste Divisie
26 · 26
23%
Skuteczność
31%
54%
Over 2.564%
73%
58%
BTTS62%
65%

Ostatnie mecze

  1. Feb 13·Eerste Divisie
    Ten mecz
    FC OSS
    Jong AZ
    03
    1 2.35X 3.642 2.64
    +2.5BTTS
    L
  2. Feb 09·Eerste Divisie
    4 mies. temu
    Jong PSV U21
    FC OSS
    20
    1 2.14X 3.692 2.93
    -2.5BTTS
    L
  3. Feb 06·Eerste Divisie
    4 mies. temu
    FC OSS
    Vitesse
    12
    1 2.71X 3.382 2.43
    +2.5BTTS
    L
  4. Jan 30·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    Waalwijk
    FC OSS
    20
    1 1.72X 3.932 4.21
    -2.5BTTS
    L
  5. Jan 23·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    Roda
    FC OSS
    12
    1 1.53X 4.242 5.30
    +2.5BTTS
    W
  6. Jan 17·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    FC OSS
    Emmen
    40
    1 2.93X 3.622 2.18
    +2.5BTTS
    W
  7. Dec 20, 2025·Eerste Divisie
    6 mies. temu
    FC OSS
    De Graafschap
    23
    1 3.43X 4.082 1.85
    +2.5BTTS
    L
  1. Feb 13·Eerste Divisie
    Ten mecz
    FC OSS
    Jong AZ
    03
    1 2.35X 3.642 2.64
    +2.5BTTS
    W
  2. Feb 09·Eerste Divisie
    4 mies. temu
    Jong AZ
    Dordrecht
    12
    1 2.49X 3.612 2.49
    +2.5BTTS
    L
  3. Jan 30·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    ADO Den Haag
    Jong AZ
    14
    1 1.28X 5.802 8.34
    +2.5BTTS
    W
  4. Jan 26·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    Jong AZ
    Almere City FC
    34
    1 2.95X 3.762 2.13
    +2.5BTTS
    L
  5. Jan 16·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    VVV Venlo
    Jong AZ
    13
    1 1.96X 3.552 3.48
    +2.5BTTS
    W
  6. Jan 12·Eerste Divisie
    5 mies. temu
    Jong AZ
    Jong Ajax
    12
    1 1.75X 4.062 3.88
    +2.5BTTS
    L
  7. Dec 19, 2025·Eerste Divisie
    6 mies. temu
    FC Eindhoven
    Jong AZ
    32
    1 2.19X 3.752 2.80
    +2.5BTTS
    L
FC OSSJong AZ
20%Zwycięstwa30%
3.1Śr. bramek łącznie3.84.4
60%Over 2.575%90%
50%BTTS70%90%
Spotkania bezpośrednie · 365 dni
FC OSS1 meczJong AZ
1W0D0W
  1. Nov 24, 2025·Eerste Divisie
    7 mies. temu
    Jong AZ
    FC OSS
    01
    -2.5BTTS
    W

FC OSS vs Jong AZ — Wynik meczu

FC OSS zmierzył się z Jong AZ piątek, 13 lutego 2026 na Frans Heesen Stadion, Oss w Eerste Divisie (Regular Season - 27). Mecz zakończył się wynikiem FC OSS 0 — 3 Jong AZ.

Nasza zapowiedź łączy autorską analitykę — aktualną formę, historię spotkań bezpośrednich, trendy bramkowe oraz momentum zwycięstw i porażek — z opartym na AI briefingiem Match Intelligence, który zestawia ponad 16 portali prognostycznych i kursy na żywo. Skorzystaj z zakładek powyżej, by poznać pełny rozbiór: formę i serie, trendy bramkowe, H2H oraz kursy na każdy rynek.

Śledź więcej meczów Eerste Divisie lub przeglądaj dzisiejsze mecze, by poznać najnowsze typy ocenione przez AI we wszystkich obsługiwanych ligach.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy FC OSS gra z Jong AZ?

FC OSS vs Jong AZ rozpocznie się piątek, 13 lutego 2026 o 19:00 w Eerste Divisie na Frans Heesen Stadion, Oss.

Gdzie odbywa się mecz FC OSS vs Jong AZ?

Mecz rozgrywany jest na Frans Heesen Stadion, Oss, Holandia.

Częścią jakich rozgrywek jest ten mecz?

To spotkanie jest częścią rozgrywek Eerste Divisie — Regular Season - 27, sezon 2025.

Jaki był końcowy wynik meczu FC OSS vs Jong AZ?

Mecz zakończył się wynikiem FC OSS 0 — 3 Jong AZ.