ProBettingHub
Prijzen
Inloggen
Pro ZoekerProPortal PulseProWedstatistiekenWedstrijdlijstenCompetitiesCijfers uitgelegdHandleidingen
PartnerprogrammaMCPMCP toevoegen
ProBettingHub

Onafhankelijke voetbalanalyses, diepgaande statistieken en fair-odds-inzichten — gemaakt voor fans die het volledige plaatje willen.

Open ProBettingHub op X (voorheen Twitter)Open ProBettingHub op InstagramOpen ProBettingHub op FacebookOpen ProBettingHub op ThreadsWord lid van ProBettingHub op Telegram

Ontdek

  • Backtesting
  • Competities
  • Portal Pulse
  • Wedstatistieken
  • Wedstrijdlijsten
  • Cijfers uitgelegd
  • Handleidingen
  • Prijzen

Populair

  • Live wedstrijden nu
  • Voetbalwedstrijden van vandaag
  • Vooruitblikken komende wedstrijden
  • Portal Pulse — Voetbalportaal-aggregator
  • Wedmarkten en statistieken

Bedrijf

  • Partnerprogramma
  • Over ons
  • Privacybeleid
  • Cookies
  • Gebruiksvoorwaarden
  • Affiliatevoorwaarden
PartnerprogrammaOver onsPrivacybeleidCookiesGebruiksvoorwaardenAffiliatevoorwaarden

DISCLAIMER: deze site is uitsluitend bedoeld voor informatie- en amusementsdoeleinden. Wij zijn geen bookmaker of financieel adviseur, nemen geen weddenschappen aan of plaatsen deze, en niets op deze site is een aanbeveling of garantie op winst. Gebruik is op eigen risico, in overeenstemming met je lokale wetgeving en alleen voor personen van 18 jaar en ouder.

Deze website bevat geen uitgaande links naar bookmakers of gokaanbieders. Waar een gokgerelateerde uitgaande link bestaat, leidt deze uitsluitend naar gokorganisaties die in de betreffende geografische regio gelicentieerd en geautoriseerd zijn; onze gokgerelateerde links beperken zich tot organisaties voor verantwoord spelen zoals BeGambleAware.org en GamCare.org.uk.

© 2026 ProBettingHub. Alle rechten voorbehouden.

Gok verantwoord·GamblingTherapy.org·BeGambleAware.org·GamCare.org.uk·GamblingCare.ie·Alleen 18+
Pro ZoekerPortal PulseWedstatistiekenWedstrijdlijsten
  1. Competities
  2. Malta
  3. FA Trophy
OverzichtStandStatistiekenMarktUitslagen

FA Trophy 2025 statistieken voor sportwedden — doelpunten per wedstrijd, Over/Under, BTTS, hoekschoppen, kaarten & xG

Het statistische profiel van FA Trophy 2025 voor sportwedden: gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd, Over/Under-trefpercentages van 0,5 tot 3,5 voor de volledige wedstrijd en elke helft, BTTS- en clean-sheet-percentages, doelpuntentiming per blok van 15 minuten — plus hoekschop- en kaartladders, momentumtrends en xG-intelligentie.

Belangrijkste conclusies

wat de cijfers hieronder werkelijk zeggen
  • Thuisbastion. Thuisploegen winnen 55% van de wedstrijden en scoren 40% meer dan de bezoekers.
  • Doelpuntrijke competitie. Over 2.5 valt in 74% van de wedstrijden — de stroom neigt naar over.
  • Late doelpunten. 68% van alle doelpunten valt na de rust — wedstrijden leven in de tweede helft.
Pro
Filters gelden voor alle statistiekenFilters — alle stats hieronder volgen deze selectie
Speelhelft
Periode

Doelpunten

hoeveel, en wanneer — volgt de periodeschakelaar

Over/under-ladder

Volledige wedstrijd · Seizoen
Gem. doelpunten3.21
Thuisploeg1.87
Uitploeg1.34
Over 0.5
97%U 3%
Over 1.5
87%U 13%
Over 2.5
74%U 26%
Over 3.5
39%U 61%

Lezen als: balk = Over-trefpercentage; grijs getal = de bijbehorende Under. Over 2.5 op 56% betekent dat 56 van de 100 wedstrijden eindigen met 3+ doelpunten.

BTTS & clean sheets

Volledige wedstrijd · Seizoen
BTTS53%
Clean sheet50%
gem. 0.50 per wedstrijd

Lezen als: BTTS = aandeel wedstrijden waarin beide teams scoorden; clean sheet = de clean-sheet-frequentie per wedstrijd — 50% betekent één clean sheet per twee wedstrijden; een 0-0 telt voor beide teams.

Doelpuntentiming

wanneer de goals vallenGem. eerste goal 38'
0-15'
8%
16-30'
11%
31-45'+
13%
HT
46-60'
22%
61-75'
26%
76-90'+
20%
Boven gemiddeldGemiddeldOnder gemiddeld

Lezen als: aandeel van alle goals per 15-minutenblok, gekleurd t.o.v. het typische aandeel van dat blok over 600.000+ wedstrijden (±3 pp) — blessuretijd telt mee in 45'+ en 90'+; het gemiddelde eerste doelpunt telt doelpuntloze wedstrijden als 90'.

Strijd der helften

1e vs 2e helftAandeel 2e helft 68%
1e helft2e helft
1.03
Gem. doelpunten
2.18
74%
Over 0.5
95%
29%
Over 1.5
71%
0%
Over 2.5
39%
5%
BTTS
34%
32%
Gelijkspel
21%

Lezen als: gespiegelde balken vergelijken de twee helften direct — de langere kant is waar de doelpunten werkelijk vallen.

Premium ontgrendelen — FA Trophy
Premium ontgrendelen
Direct toegang · Altijd opzegbaar

Uitslagverdeling & thuisvoordeel

hoe sterker het thuisvoordeel, hoe kritischer je hier naar uitspelende favorieten moet kijken.

Goals per wedstrijd
Thuisaanval
Thuisverdediging
Favorieten winnen

Momentum

laatste 10 speelrondes vs seizoen

seizoensgemiddelden lopen achter op de realiteit — deze delta's tonen waar de competitie nu staat.

Boven 2.5
BTTS
Gem. doelpunten
Hoekschoppen

Hoekschoppen

hoekschopladders gelden alleen voor de volledige wedstrijd — gebruik ze voor over/under-cornerlijnen, niet voor helften.

Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5

Kaarten

kaartaantallen volgen het scheidsrechtersprofiel evenzeer als de speelstijl — check het gemiddelde vóór de ladder.

Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

xG-intelligentie

regressiesignaal

doelpunten boven de kanskwaliteit koelen doorgaans af — totalen kunnen dalen, en omgekeerd.

Gem. totale xG
Thuis xG
Uit xG
Afronding · goals vs kanskwaliteit
Thuis
Uit

Wedstrijdstatistieken

gemiddelden per wedstrijd

rijen verschijnen alleen als de competitie statistiekdekking heeft — een ontbrekende rij betekent geen data, niet nul.

Schoten
Schoten op doel
Balbezit
Overtredingen
Buitenspel
Passnauwkeurigheid

Deze pagina is het statistische profiel van FA Trophy 2025 voor Malta, gericht op sportwedden en binnen enkele uren na elke afgeronde speelronde opnieuw berekend. Het gratis deel behandelt het doelpuntenbeeld: het gemiddelde aantal doelpunten per wedstrijd met de thuis/uit-verdeling, de volledige over/under-ladder van 0,5 tot 3,5 doelpunten voor de volledige wedstrijd, de eerste helft en de tweede helft, BTTS- en clean-sheet-percentages, doelpuntentiming over blokken van 15 minuten afgezet tegen 600.000+ wedstrijden, en de strijd der helften, die de doelpuntenproductie van de eerste en de tweede helft vergelijkt. Het Pro-deel breidt het profiel uit met de uitslagverdeling inclusief thuisvoordeel, momentumdelta's ten opzichte van het seizoensgemiddelde, hoekschopladders voor Over 8,5/9,5/10,5, kaartladders voor Over 3,5/4,5/5,5, xG-overprestatie en volledige gemiddelden van de wedstrijdstatistieken.

Doelpunten per wedstrijd en de over/under-ladder

Het gemiddelde aantal doelpunten per wedstrijd in FA Trophy 2025 wordt getoond met de thuis/uit-verdeling — hoeveel van de doelpunten de thuisploegen maken tegenover de bezoekers. Daaronder geeft de over/under-ladder het percentage afgeronde wedstrijden dat boven 0,5, 1,5, 2,5 en 3,5 doelpunten uitkwam; het under-percentage van elke lijn is het complement, dus een Over 2,5 van 58 % betekent dat 42 % van de wedstrijden eronder bleef. De periodeschakelaar berekent elke lijn opnieuw voor alleen doelpunten in de eerste of alleen in de tweede helft — de snelste manier om over/under-lijnen van 0,5 en 1,5 bij de rust te beoordelen, in plaats van ze af te leiden uit gemiddelden over de volledige wedstrijd.

Doelpuntentiming: in welke helft en in welke minuten de goals vallen

Doelpuntentiming verdeelt alle doelpunten van FA Trophy 2025 over blokken van 15 minuten en kleurt elk blok ten opzichte van het typische aandeel van dat blok over 600.000+ wedstrijden — een heet blok 76–90' wijst op een competitie met late goals, waarin tot diep in de tweede helft wordt gescoord, terwijl een heet blok 0–15' een competitie markeert die snel begint. De strijd der helften zet de productie van de eerste helft direct af tegen die van de tweede: gemiddelde doelpunten en de Over 0,5- en Over 1,5-percentages per helft, naast elkaar. Blessuretijd telt mee in de blokken 45'+ en 90'+.

Hoekschoppen en kaarten: gemiddelden en over/under-ladders

Het hoekschoppendeel (Pro) toont het gemiddelde aantal hoekschoppen per wedstrijd in FA Trophy 2025 en de trefpercentages voor Over 8,5, 9,5 en 10,5 — de drie meest aangeboden cornerlijnen bij grote bookmakers. Kaarten volgen hetzelfde patroon: het gemiddelde totaal aantal kaarten met de verdeling geel/rood en de ladders voor Over 3,5, 4,5 en 5,5. Kaartaantallen volgen het scheidsrechtersprofiel evenzeer als de speelstijl, dus het competitiegemiddelde is de basislijn waartegen je een specifieke scheidsrechter afzet. Hoekschopladders gelden alleen voor de volledige wedstrijd — gebruik ze voor over/under-cornerlijnen, niet voor helften.

xG-intelligentie, momentum en wedstrijdstatistieken

xG-intelligentie (Pro) vergelijkt werkelijke doelpunten met expected goals op basis van schotkwaliteit: een competitie die boven haar xG scoort, loopt heet — totalen zakken doorgaans zodra de afwerking afkoelt — terwijl een competitie die onder haar xG scoort meer creëert dan ze afmaakt, een profiel waarin de doelpuntenproductie vaak bijtrekt. Momentum zet de cijfers van de laatste 10 speelrondes af tegen het seizoensgemiddelde voor het Over 2,5-percentage, het BTTS-percentage, gemiddelde doelpunten en hoekschoppen, en laat zo zien waar FA Trophy nu staat in plaats van waar ze volgens het seizoensgemiddelde stond. Gemiddelden van de wedstrijdstatistieken (schoten, schoten op doel, balbezit, overtredingen, passnauwkeurigheid) maken het profiel compleet.

Veelgestelde vragen

Hoeveel doelpunten per wedstrijd vallen er in FA Trophy 2025?
Het gemiddelde aantal doelpunten per wedstrijd in FA Trophy 2025 staat bovenaan het doelpuntendeel hierboven, altijd berekend op basis van alleen afgeronde wedstrijden en binnen enkele uren na elke voltooide speelronde bijgewerkt. Daarnaast staan de bijdragen van thuis- en uitploegen — hoeveel van die doelpunten de thuisploegen maken tegenover de bezoekers — de snelste aflezing van het thuisvoordeel voor de goal. Gebruik de periodeschakelaar om hetzelfde gemiddelde alleen voor eerste of alleen voor tweede helften te zien: competities maken doorgaans 55–60 % van hun doelpunten na rust, dus een gemiddelde over de volledige wedstrijd alleen overschat de productie in de eerste helft. Voor over/under-onderzoek combineer je het gemiddelde met het Over 2,5-trefpercentage eronder — een gemiddelde rond 2,5 met een hoog Over 2,5-percentage betekent dat de doelpunten zich in bepaalde wedstrijden ophopen in plaats van zich gelijkmatig te verdelen.
Hoeveel procent van de wedstrijden in FA Trophy eindigt met meer dan 2,5 doelpunten?
De over/under-ladder in het doelpuntendeel geeft het exacte aandeel afgeronde wedstrijden in FA Trophy 2025 met meer dan 0,5, 1,5, 2,5 en 3,5 doelpunten. De Over 2,5-rij is de lijn waarrond de meeste bookmakers hun totalen aanbieden; het Under 2,5-percentage is simpelweg 100 min dat getal. Wie de ladder als curve leest, ziet meer dan bij welke losse lijn ook: een steile daling van Over 1,5 naar Over 2,5 kenmerkt een competitie van wedstrijden met 2 doelpunten, terwijl een vlakke ladder wijst op alles-of-niets-uitslagen. Zet de periodeschakelaar op de eerste helft voor de Over 0,5- en Over 1,5-percentages van de eerste helft, waarop de odds voor totalen bij rust zijn gebaseerd — cijfers die de meeste statistieksites niet per helft publiceren.
Hoe vaak scoren beide teams (BTTS) in FA Trophy 2025?
Het blok BTTS & clean sheets toont het percentage afgeronde wedstrijden in FA Trophy 2025 waarin beide ploegen scoorden, samen met het clean-sheet-percentage per wedstrijd. De twee bewegen in tegengestelde richting maar zijn geen spiegelbeeld — beide kunnen hoog zijn wanneer uitploegen regelmatig niet scoren — dus lees ze samen: hoge BTTS met een laag clean-sheet-percentage wijst op een echt open competitie waarin de odds voor BTTS-ja aandacht verdienen; lage BTTS met veel clean sheets kenmerkt een defensieve competitie waarin Under 2,5 en BTTS-nee voor de hand liggen. De schakelaar per helft laat zien hoe vaak beide teams binnen één helft scoren — de basis voor specials als BTTS in de eerste helft en BTTS in de tweede helft.
In welke helft vallen in FA Trophy de meeste doelpunten — de eerste of de tweede?
Het blok Strijd der helften beantwoordt dit direct voor FA Trophy 2025: gespiegelde balken vergelijken gemiddelde doelpunten en de Over 0,5- en Over 1,5-percentages van eerste helften met die van tweede helften, en de langere kant is waar de doelpunten werkelijk vallen. De meeste competities leunen naar de tweede helft — benen worden moe, wedstrijden gaan open en ploegen die achterstaan zetten aan — maar de mate waarin verschilt per competitie genoeg om de odds voor rust/eindstand en voor over in de tweede helft te verschuiven. Het blok Doelpuntentiming verfijnt dit verder in blokken van 15 minuten, gekleurd ten opzichte van de basislijn over alle competities: een competitie kan haar zwaartepunt in de tweede helft puur danken aan goals in 76–90', een profiel van late goals dat zich in de slotminuten concentreert in plaats van over de hele helft verspreid te zijn.
Hoeveel hoekschoppen en kaarten per wedstrijd telt FA Trophy gemiddeld?
Het deel hoekschoppen en kaarten op deze pagina (een Pro-functie) houdt het gemiddelde aantal hoekschoppen per wedstrijd in FA Trophy 2025 bij met de trefpercentages voor Over 8,5, 9,5 en 10,5, en het gemiddelde aantal kaarten met de verdeling geel/rood plus de ladders voor Over 3,5, 4,5 en 5,5 — precies de lijnen waarop hoekschop- en kaartmarkten worden aangeboden. Twee leesregels gelden in elke competitie: hoekschopaantallen volgen de speelstijl (diepe blokken geven massaal hoekschoppen weg, balbezitploegen dwingen ze af), en kaartaantallen volgen het scheidsrechtersprofiel evenzeer als de wedstrijd zelf, dus het competitiegemiddelde is de basislijn waartegen je het gemiddelde van een specifieke scheidsrechter afzet voordat je odds op over-kaarten overweegt. Beide ladders worden alleen berekend op basis van aantallen over de volledige wedstrijd.
Scoort FA Trophy dit seizoen boven haar xG?
Het blok xG-intelligentie (een Pro-functie) vergelijkt de werkelijke doelpunten per wedstrijd in FA Trophy 2025 met de expected goals die de schotkwaliteit oplevert, apart voor thuis- en uitploegen. Een competitie die boven haar xG afrondt, loopt heet: dezelfde kansen zakken terug naar hun verwachte conversie, waardoor doelpuntengemiddelden over het hele seizoen de overs mooier laten lijken en totalen doorgaans dalen. Afronden onder xG is het omgekeerde profiel — de kanscreatie is gezond, de doelpunten blijven achter en de productie trekt vaak bij voordat de seizoensgemiddelden het laten zien. Het blok Momentum ernaast toont of de laatste 10 speelrondes de correctie al bevestigen of de afstand tot het seizoensgemiddelde nog verder vergroten.

Begrippenlijst

Gem. doelpunten
— Gemiddeld totaal aantal doelpunten per afgeronde wedstrijd — thuis en uit samen, getoond met de verdeling per kant.
Over 0,5 %
— Aandeel afgeronde wedstrijden met minstens één doelpunt in de gekozen periode (volledige wedstrijd, eerste helft of tweede helft).
Over 1,5 %
— Aandeel afgeronde wedstrijden met twee of meer doelpunten in de gekozen periode.
Over 2,5 %
— Aandeel afgeronde wedstrijden met drie of meer doelpunten — de standaard doelpuntenlijn bij bookmakers.
Over 3,5 %
— Aandeel afgeronde wedstrijden met vier of meer doelpunten.
BTTS %
— Aandeel wedstrijden waarin beide teams scoorden in de gekozen periode.
Clean-sheet-percentage
— Clean-sheet-percentage per wedstrijd — 50 % betekent één clean sheet per twee wedstrijden; een 0-0 telt voor beide teams.
Doelpuntentiming
— Aandeel van alle doelpunten per blok van 15 minuten, afgezet tegen het typische aandeel van dat blok over 600.000+ wedstrijden.
Strijd der helften
— Vergelijking van de eerste en de tweede helft op gemiddelde doelpunten en over-percentages.
Hoekschopladder
— Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd met trefpercentages voor Over 8,5 / 9,5 / 10,5, alleen voor de volledige wedstrijd.
Kaartladder
— Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (verdeling geel/rood) met trefpercentages voor Over 3,5 / 4,5 / 5,5.
xG-overprestatie
— Werkelijke doelpunten min expected goals op basis van schotkwaliteit — positief betekent dat de afwerking heet loopt.
Momentum
— Percentages over de laatste 10 speelrondes afgezet tegen het seizoensgemiddelde — waar de competitie nu staat.
Wedstrijdstatistieken
— Gemiddelden per wedstrijd voor schoten, schoten op doel, balbezit, overtredingen en passnauwkeurigheid.

Malta

Andere competities in hetzelfde land

  • Challenge LeagueChallenge League
  • Premier LeaguePremier League
  • Super CupSuper Cup
  • Challenge CupChallenge Cup

Populaire competities

Spring naar een topcompetitie

  • Premier LeagueEngeland
  • La LigaSpanje
  • Ligue 1Frankrijk
  • Serie AItalië
  • BundesligaDuitsland
  • World CupWereld
  • UEFA Champions LeagueWereld
  • UEFA Europa LeagueWereld
  • UEFA Nations LeagueWereld

Overige competities

Albanië4
Algerije4
Andorra3
Angola2
Antigua en Barbuda1
Argentinië11
Armenië4
Aruba1
Australië25
Oostenrijk18
Azerbeidzjan3
Bahrein3
Bangladesh2
Barbados1
Wit-Rusland4
België11
Belize1
Benin1
Bhutan1
Bolivia4
Bosnië5
Botswana1
Brazilië106
Bulgarije9
Burkina Faso1
Burundi1
Cambodja2
Kameroen3
Canada6
Chili6
China5
Chinees Taipei1
Colombia5
Congo1
Congo-Kinshasa1
Costa Rica5
Kroatië9
Cuba1
Cyprus5
Tsjechië16
Denemarken11
Dominicaanse Republiek2
Ecuador4
Egypte5
El Salvador2
Engeland37
Estland4
Eswatini1
Ethiopië2
Faeröer4
Fiji1
Finland11
Frankrijk17
Gabon1
Gambia1
Georgië5
Duitsland33
Ghana4
Gibraltar3
Griekenland15
Grenada1
Guatemala1
Guinee1
Haïti1
Honduras1
Hongkong6
Hongarije8
IJsland9
India7
Indonesië4
Iran4
Irak1
Ierland5
Israël6
Italië29
Ivoorkust1
Jamaica1
Japan9
Jordanië4
Kazachstan4
Kenia4
Kosovo3
Koeweit5
Kirgizië1
Laos1
Letland4
Libanon2
Lesotho1
Liberia1
Libië1
Liechtenstein1
Litouwen4
Luxemburg2
Macau1
Noord-Macedonië3
Malawi1
Maleisië4
Mali1
Malta5
Mauritanië1
Mexico8
Moldavië3
Mongolië1
Montenegro3
Marokko3
Myanmar1
Nederland11
Nieuw-Zeeland6
Nicaragua3
Nigeria2
Noord-Ierland7
Noorwegen15
Oman4
Panama1
Paraguay5
Peru5
Filipijnen1
Polen11
Portugal15
Qatar5
Roemenië14
Rusland13
Rwanda1
San Marino3
Saoedi-Arabië6
Schotland10
Senegal1
Servië8
Singapore2
Slowakije8
Slovenië5
Zuid-Afrika7
Zuid-Korea6
Spanje36
Soedan1
Suriname1
Zweden16
Zwitserland10
Syrië1
Tadzjikistan1
Tanzania1
Thailand4
Trinidad en Tobago1
Tunesië4
Turkije11
Turkmenistan1
VS14
Oeganda1
Oekraïne5
Verenigde Arabische Emiraten6
Uruguay5
Oezbekistan4
Venezuela4
Vietnam4
Wales4
Wereld136
Zambia1
Zimbabwe1

FA Trophy

Malta·Beker·Seizoen 2025
Gem. doelpunten3.21
Boven 2.574%
BTTS53%
Seizoensvoortgang100%