AFC Champions League Two 2026 — fogadási statisztikák: gólok meccsenként, over/under, BTTS, szögletek, lapok és xG
A(z) AFC Champions League Two 2026 fogadási profilja: meccsenkénti gólátlag, over/under 0,5–3,5 találati arányok a teljes meccsre és mindkét félidőre, BTTS és kapott gól nélküli arányok, a gólok időzítése 15 perces sávokban — továbbá szöglet- és laplétrák, lendületi trendek és xG intelligencia.
Fő tanulságok
amit a lenti számok valójában mondanak- Kései gólok. Az összes gól 62%-a a szünet után esik — a meccsek a második félidőben élnek.
Gólok
mennyi és mikor — követi az időszakváltótOver/under létra
Teljes idő · SzezonOlvasat: a sáv = az Over találati aránya; a szürke szám = a hozzá tartozó Under. Az Over 2.5 56%-nál azt jelenti, hogy 100 meccsből 56 zárul 3+ góllal.
BTTS és kapott gól nélkül
Teljes idő · SzezonOlvasat: BTTS = azon meccsek aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett; kapott gól nélkül = a kapott gól nélküli teljesítmények gyakorisága meccsenként — az 50% két meccsenként egyet jelent; a 0-0 mindkét csapatnak számít.
Gólok időzítése
mikor születnek a gólokÁtlagos első gól 44'Olvasat: az összes gól aránya 15 perces sávonként, az adott sáv 600 000+ meccsen mért tipikus arányához színezve (±3 szp.) — a ráadás a 45'+ és 90'+ sávba számít; az első gól átlaga a gól nélküli meccseket 90'-ként számolja.
Félidők csatája
1. vs 2. félidő2. félidő aránya 62%Olvasat: a tükrözött sávok közvetlenül hasonlítják össze a két félidőt — a hosszabb oldalon esnek a gólok.
Eredménymegoszlás és hazai előny
minél erősebb a hazai előny, annál gyanakvóbban érdemes nézni az idegenbeli esélyeseket.
Lendület
utolsó 10 forduló vs szezona szezonátlagok lemaradnak a valóságtól — ezek az eltérések azt mutatják, hol tart a bajnokság most.
Szögletek
a szögletlétrák csak teljes meccsre vonatkoznak — over/under szögletvonalakhoz használd, félidőkhöz ne.
Lapok
a lapok száma a játékvezetői profilt legalább annyira követi, mint a csapatok stílusát — a létra előtt nézd meg az átlagot.
xG intelligencia
regressziós jelzésa helyzetminőség felett szerzett gólok jellemzően visszahűlnek — a gólvonalak lefelé csúszhatnak, és fordítva.
Meccsstatisztikák
meccsenkénti átlagokcsak azok a sorok jelennek meg, ahol a bajnokságnak van statisztikai lefedettsége — a hiányzó sor hiányzó adatot jelent, nem nullát.
Ez az oldal a(z) AFC Champions League Two 2026 fogadási profilja (Világ), amelyet minden lejátszott forduló után néhány órán belül újraszámolunk. Az ingyenes rész a gólokról szól: meccsenkénti gólátlag hazai/vendég bontással, a teljes over/under létra 0,5-től 3,5 gólig a teljes meccsre, az első és a második félidőre, BTTS és kapott gól nélküli arányok, a gólok időzítése 15 perces sávokban, több mint 600 000 meccs átlagához viszonyítva, valamint a félidők csatája, amely az első és a második félidő gólteljesítményét veti össze. A Pro rész kiegészíti a profilt az eredménymegoszlással és a hazai előnnyel, a lendülettel (az utolsó 10 forduló eltérése a szezonátlagtól), a 8,5/9,5/10,5 feletti szögletlétrákkal, a 3,5/4,5/5,5 feletti laplétrákkal, az xG-hez mért túlteljesítéssel és a teljes meccsstatisztikai átlagokkal.
Gólok meccsenként és az over/under létra
A(z) AFC Champions League Two 2026 meccsenkénti gólátlaga hazai/vendég bontással jelenik meg: megmutatja, hogy a gólokból mennyit szereznek a hazaiak és mennyit a vendégek. Alatta az over/under létra azt mutatja, hogy a befejezett meccsek hány százalékán esett 0,5-nél, 1,5-nél, 2,5-nél, illetve 3,5-nél több gól; bármely vonal under-aránya egyszerűen 100% mínusz az over-arány, így az 58%-os over 2,5 azt jelenti, hogy a meccsek 42%-a a vonal alatt maradt. A Játékrész-választó minden vonalat újraszámol csak az első vagy csak a második félidő góljaira — ez a leggyorsabb módja annak, hogy a félidei over/under 0,5 és 1,5 vonalakat felmérd, ahelyett, hogy a teljes meccses átlagokból becsülnél.
A gólok időzítése: melyik félidőben és mely percekben esnek a gólok
A gólok időzítése a(z) AFC Champions League Two 2026 összes gólját 15 perces sávokra bontja, és minden sávot ahhoz a tipikus arányhoz viszonyítva színez, amelyet az adott sáv több mint 600 000 meccsen mutat. Az átlag feletti 76–90' sáv késői gólokra épülő bajnokságot jelez, ahol a gólok a második félidő mélyén is jönnek, az átlag feletti 0–15' sáv pedig gyorsan kezdő bajnokságot jelöl. A félidők csatája közvetlenül állítja szembe az első és a második félidő gólteljesítményét: átlagos gólszám, over 0,5 és over 1,5 arány félidőnként, egymás mellett. A ráadásban szerzett gólok a 45'+ és a 90'+ sávba számítanak.
Szögletek és lapok: átlagok és over/under létrák
A Szögletek szekció (Pro) a(z) AFC Champions League Two 2026 meccsenkénti szögletátlagát és a 8,5, 9,5 és 10,5 feletti találati arányokat mutatja — ez a három leggyakrabban kiírt szögletvonal a nagy fogadóirodáknál. A lapok ugyanezt a mintát követik: az összes lap átlaga sárga/piros bontással, valamint a 3,5, 4,5 és 5,5 feletti létrák. A lapok száma legalább annyira a játékvezetői profilt követi, mint a csapatok stílusát, ezért a bajnoki átlag az az alap, amelyhez egy adott játékvezetőt viszonyíthatsz. A szögletlétrák csak teljes meccsre vonatkoznak — over/under szögletvonalakhoz használd őket, félidőkhöz ne.
xG intelligencia, lendület és meccsstatisztikák
Az xG intelligencia (Pro) a tényleges gólokat veti össze a lövésminőségből számolt várható gólokkal. Ha egy bajnokság több gólt szerez az xG-jénél, a befejezés túlpörög: ahogy lecsillapodik, a gólszámok jellemzően lefelé csúsznak. Ha viszont az xG-je alatt marad, több helyzetet alakít ki, mint amennyit gólra vált, és ebben a profilban a gólok gyakran utolérik a várakozást. A Lendület az utolsó 10 forduló számait állítja szembe a szezonátlaggal az over 2,5 és a BTTS aránya, a gólátlag és a szögletek terén, így azt mutatja, hol tart a(z) AFC Champions League Two most, nem pedig azt, hol járt a szezonátlag szerint. A profilt a meccsstatisztikai átlagok (lövések, kaput eltaláló lövések, labdabirtoklás, szabálytalanságok, passzpontosság) teszik teljessé.
Gyakran ismételt kérdések
- Hány gól esik meccsenként a(z) AFC Champions League Two 2026 szezonjában?
- A(z) AFC Champions League Two 2026 meccsenkénti gólátlaga a fenti Gólok szekció tetején található; mindig csak befejezett meccsekből számoljuk, és minden forduló után néhány órán belül frissül. Mellette látható, hogy a gólokból mennyit szereznek a hazaiak és mennyit a vendégek, ami a leggyorsabb kép a kapu előtti hazai előnyről. A Játékrész-választóval ugyanezt az átlagot csak az első vagy csak a második félidőre is megnézheted: a bajnokságokban a gólok 55–60%-a rendszerint a szünet után esik, így a teljes meccses átlag önmagában túlbecsüli az első félidei gólszámot. Over/under elemzéshez párosítsd az átlagot az alatta lévő over 2,5 találati aránnyal: ha az átlag 2,5 körül van, de az over 2,5 aránya magas, a gólok bizonyos meccseken sűrűsödnek, ahelyett, hogy egyenletesen oszlanának el.
- A(z) AFC Champions League Two meccseinek hány százaléka végződik 2,5 gól felett?
- A Gólok szekció over/under létrája pontosan megadja, hogy a(z) AFC Champions League Two 2026 befejezett meccseinek mekkora részén esett 0,5-nél, 1,5-nél, 2,5-nél, illetve 3,5-nél több gól. A fogadóirodák a legtöbb gólszámpiacot a 2,5-ös vonal körül írják ki, ezért kulcsfontosságú az over 2,5 sor; az under 2,5 aránya egyszerűen 100 mínusz ez a szám. Ha a létrát görbeként olvasod, többet elárul bármely egyedi vonalnál: az over 1,5 és az over 2,5 közötti meredek esés kétgólos meccsek bajnokságát jelzi, a lapos létra pedig a végletekre utal — vagy gólzápor, vagy szinte gól nélküli meccs. Állítsd a Játékrész-választót az első félidőre, és megkapod azokat az első félidei over 0,5 és over 1,5 arányokat, amelyekből a félidei gólszámpiacok árazása kiindul — ezeket a számokat a legtöbb statisztikai oldal nem közli félidőnként.
- Milyen gyakran szerez gólt mindkét csapat (BTTS) a(z) AFC Champions League Two 2026 szezonjában?
- A BTTS és kapott gól nélkül kártya mutatja, hogy a(z) AFC Champions League Two 2026 befejezett meccseinek hány százalékán szerzett gólt mindkét csapat, mellette pedig a meccsenkénti kapott gól nélküli arányt. A két szám ellentétes irányba mozog, de nem egymás tükörképe: mindkettő lehet egyszerre magas, ha a vendégcsapatok rendszeresen nem találnak be. Ezért együtt olvasd őket. A magas BTTS alacsony kapott gól nélküli aránnyal valóban nyílt bajnokságot jelent, ahol érdemes figyelni a BTTS – igen oddsát; az alacsony BTTS magas kapott gól nélküli aránnyal defenzív bajnokságot jelez, amelyhez természetesen illeszkednek az under 2,5 és a BTTS – nem piacok. A félidőnkénti nézet megmutatja, milyen gyakran szerez gólt mindkét csapat egyetlen félidőn belül — ez áll az első és a második félidei BTTS különpiacok mögött.
- Melyik félidőben esik több gól a(z) AFC Champions League Two bajnokságban — az elsőben vagy a másodikban?
- A Félidők csatája kártya közvetlenül megválaszolja ezt a(z) AFC Champions League Two 2026 esetében: a tükrözött sávok az első és a második félidők átlagos gólszámát, valamint over 0,5 és over 1,5 arányát hasonlítják össze, és a hosszabb oldalon esnek ténylegesen a gólok. A legtöbb bajnokság a második félidő felé hajlik, mert a lábak elfáradnak, a meccsek kinyílnak, és a hátrányban lévő csapatok előre mennek. Az eltolódás nagysága azonban bajnokságonként annyira eltér, hogy a félidő/végeredmény és a második félidei over piacok oddsait is befolyásolja. A Gólok időzítése kártya ezt tovább finomítja 15 perces sávokra, a bajnokságokon átívelő átlaghoz színezve: egy bajnokság pusztán a 76. és a 90. perc közötti gólok miatt is lehet második félidős túlsúlyú, ami a záró percekre koncentrálódó, nem pedig a félidő egészére eloszló késői gólprofil.
- Átlagosan hány szöglet és lap jut egy meccsre a(z) AFC Champions League Two bajnokságban?
- Az oldal Szögletek és lapok szekciója (Pro funkció) a(z) AFC Champions League Two 2026 meccsenkénti szögletátlagát követi 8,5, 9,5 és 10,5 feletti találati arányokkal, valamint a lapátlagot sárga/piros bontással és 3,5, 4,5 és 5,5 feletti létrákkal — pontosan azokkal a vonalakkal, amelyeken a szöglet- és lappiacokat kiírják. Két olvasási szabály minden bajnokságban érvényes: a szögletek száma a játékstílust követi (a mélyen védekező csapatok tömegével engednek szögletet, a labdabirtokló csapatok pedig kiharcolják őket), a lapok száma pedig legalább annyira a játékvezetői profilt követi, mint magát a párosítást. A bajnoki átlag tehát az az alap, amelyhez egy adott játékvezető átlagát viszonyítod, mielőtt felmérnéd egy lapszám feletti piac oddsát. Mindkét létra kizárólag teljes meccses számokból készül.
- Túlteljesít-e a(z) AFC Champions League Two az xG-hez képest ebben a szezonban?
- Az xG intelligencia kártya (Pro funkció) a(z) AFC Champions League Two 2026 meccsenkénti tényleges gólszámát veti össze a lövésminőségből adódó várható gólokkal, külön a hazai és a vendégcsapatokra. Az xG-je felett befejező bajnokság túlpörög: ugyanazoknál a helyzeteknél a helyzetkihasználás jellemzően visszaáll a várható szintre, így a teljes szezonos gólátlagok kedvezőbb képet festenek az overekről, a gólszámok pedig jellemzően lefelé csúsznak. Az xG alatti befejezés a fordított profil — a helyzetkialakítás rendben van, a gólok elmaradnak, és a gólszerzés gyakran felzárkózik, mielőtt a szezonátlagok ezt tükröznék. Mellette a Lendület kártya mutatja, hogy az utolsó 10 forduló már megerősíti-e a korrekciót, vagy a számok még tovább távolodnak a szezonátlagtól.
Fogalomtár
- Átlag gól
- — Az átlagos összgólszám befejezett meccsenként — hazai és vendég együtt, oldalankénti bontással.
- Over 0,5%
- — Azon befejezett meccsek aránya, amelyeken a kiválasztott játékrészben (teljes meccs, első vagy második félidő) legalább egy gól esett.
- Over 1,5%
- — Azon befejezett meccsek aránya, amelyeken a kiválasztott játékrészben legalább két gól esett.
- Over 2,5%
- — Azon befejezett meccsek aránya, amelyeken legalább három gól esett — a fogadóirodák standard gólszámvonala.
- Over 3,5%
- — Azon befejezett meccsek aránya, amelyeken legalább négy gól esett.
- BTTS%
- — Azon meccsek aránya, amelyeken a kiválasztott játékrészben mindkét csapat gólt szerzett.
- Kapott gól nélkül
- — A meccsenkénti kapott gól nélküli arány százalékban — az 50% két meccsenként egy kapott gól nélküli meccset jelent; a 0-0 mindkét csapatnak számít.
- Gólok időzítése
- — Az összes gól aránya 15 perces sávonként, az adott sáv több mint 600 000 meccsen mért tipikus arányához viszonyítva.
- Félidők csatája
- — Az első és a második félidő összevetése átlagos gólszám és over-arányok alapján.
- Szögletlétra
- — Meccsenkénti szögletátlag 8,5 / 9,5 / 10,5 feletti találati arányokkal, csak teljes meccsre.
- Laplétra
- — Meccsenkénti lapátlag (sárga/piros bontás) 3,5 / 4,5 / 5,5 feletti találati arányokkal.
- xG-túlteljesítés
- — Tényleges gólok mínusz a lövésminőségből számolt várható gólok — a pozitív szám azt jelzi, hogy a befejezés túlpörög.
- Lendület
- — Az utolsó 10 forduló arányai a szezonátlaggal szemben — hol tart most a bajnokság.
- Meccsstatisztikák
- — Meccsenkénti átlagok: lövések, kaput eltaláló lövések, labdabirtoklás, szabálytalanságok és passzpontosság.
