ProBettingHub
Τιμές
Σύνδεση
Pro ΑναζήτησηProPortal PulseProΣτατιστικά στοιχημάτωνΛίστες ΑγώνωνΠρωταθλήματαΣτατιστικά απλάΟδηγοί
ΣυνεργάτεςMCPΠροσθήκη MCP
ProBettingHub

Ανεξάρτητη ανάλυση ποδοσφαίρου, εμπεριστατωμένα στατιστικά και insights δίκαιων αποδόσεων — φτιαγμένο για φιλάθλους που θέλουν την πλήρη εικόνα.

Ανοίξτε το ProBettingHub στο X (πρώην Twitter)Ανοίξτε το ProBettingHub στο InstagramΑνοίξτε το ProBettingHub στο FacebookΑνοίξτε το ProBettingHub στο ThreadsΜπείτε στο ProBettingHub στο Telegram

Εξερεύνηση

  • Backtesting
  • Πρωταθλήματα
  • Portal Pulse
  • Στατιστικά στοιχημάτων
  • Λίστες Αγώνων
  • Στατιστικά απλά
  • Οδηγοί
  • Τιμές

Δημοφιλή

  • Ζωντανοί αγώνες τώρα
  • Σημερινοί αγώνες ποδοσφαίρου
  • Προεπισκοπήσεις επερχόμενων αγώνων
  • Portal Pulse — Συγκεντρωτής ποδοσφαιρικών πυλών
  • Αγορές και στατιστικά στοιχημάτων

Εταιρεία

  • Συνεργάτες
  • Σχετικά με εμάς
  • Πολιτική απορρήτου
  • Cookies
  • Όρους χρήσης
  • Όροι Συνεργατών
ΣυνεργάτεςΣχετικά με εμάςΠολιτική απορρήτουCookiesΌρους χρήσηςΌροι Συνεργατών

ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ: Αυτός ο ιστότοπος προορίζεται αποκλειστικά για ενημερωτικούς και ψυχαγωγικούς σκοπούς. Δεν είμαστε στοιχηματική εταιρεία ή χρηματοοικονομικός σύμβουλος, δεν αποδεχόμαστε ούτε τοποθετούμε στοιχήματα και τίποτα από το περιεχόμενο δεν αποτελεί σύσταση ή εγγύηση κέρδους. Η χρήση γίνεται με δική σας ευθύνη, τηρώντας την τοπική νομοθεσία και μόνο εφόσον είστε 18+.

Αυτός ο ιστότοπος δεν περιέχει εξωτερικούς συνδέσμους προς στοιχηματικές εταιρείες ή παρόχους τυχερών παιχνιδιών. Όπου υπάρχει εξωτερικός σύνδεσμος σχετικός με τυχερά παιχνίδια, οδηγεί αποκλειστικά σε φορείς με άδεια και εξουσιοδότηση στη στοχευόμενη γεωγραφική περιοχή· οι σχετικοί με τυχερά παιχνίδια σύνδεσμοί μας περιορίζονται σε οργανισμούς υπεύθυνου παιχνιδιού, όπως οι BeGambleAware.org και GamCare.org.uk.

© 2026 ProBettingHub. Με επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

Παίξτε υπεύθυνα·GamblingTherapy.org·BeGambleAware.org·GamCare.org.uk·GamblingCare.ie·Μόνο 18+
Pro ΑναζήτησηPortal PulseΣτατιστικά στοιχημάτωνΛίστες Αγώνων
  1. Πρωταθλήματα
  2. Μάλτα
  3. FA Trophy
ΕπισκόπησηΒαθμολογίαΣτατιστικάΑγοράΑποτελέσματα

Στοιχηματικά στατιστικά FA Trophy 2025 — γκολ ανά αγώνα, over/under, BTTS, κόρνερ, κάρτες & xG

Το στοιχηματικό προφίλ της FA Trophy 2025: μέσος όρος γκολ ανά αγώνα, ποσοστά επιτυχίας over/under 0,5–3,5 για ολόκληρο τον αγώνα και για κάθε ημίχρονο, ποσοστά BTTS και ανέπαφων εστιών, χρόνος γκολ ανά 15λεπτο — συν σκάλες κόρνερ και καρτών, τάσεις momentum και Ευφυΐα xG.

Βασικά συμπεράσματα

τι λένε πραγματικά οι παρακάτω αριθμοί
  • Φρούριο η έδρα. Οι γηπεδούχοι κερδίζουν το 55% των αγώνων και σκοράρουν 40% περισσότερο από τους φιλοξενούμενους.
  • Διοργάνωση γεμάτη γκολ. Το Over 2.5 πιάνει στο 74% των αγώνων — η ροή γέρνει προς το over.
  • Γκολ στο φινάλε. Το 68% όλων των γκολ έρχεται μετά το ημίχρονο — οι αγώνες ζουν στο δεύτερο μέρος.
Pro
Τα φίλτρα ισχύουν για όλα τα στατιστικάΦίλτρα — όλα τα στατιστικά παρακάτω ακολουθούν αυτή την επιλογή
Περίοδος
Εύρος

Γκολ

πόσα, και πότε — ακολουθεί την επιλογή περιόδου

Σκάλα over/under

Ολόκληρος αγώνας · Σεζόν
Μ.Ο. γκολ3.21
Γηπεδούχοι1.87
Φιλοξενούμενοι1.34
Over 0.5
97%U 3%
Over 1.5
87%U 13%
Over 2.5
74%U 26%
Over 3.5
39%U 61%

Ανάγνωση: μπάρα = ποσοστό επιτυχίας του Over· γκρι αριθμός = το αντίστοιχο Under. Over 2.5 στο 56% σημαίνει ότι 56 στους 100 αγώνες τελειώνουν με 3+ γκολ.

BTTS & ανέπαφες εστίες

Ολόκληρος αγώνας · Σεζόν
BTTS53%
Ανέπαφη εστία50%
μ.ο. 0.50 ανά αγώνα

Ανάγνωση: BTTS = ποσοστό αγώνων όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες· ανέπαφη εστία = συχνότητα ανέπαφων εστιών ανά αγώνα — 50% σημαίνει μία ανέπαφη εστία κάθε δύο αγώνες· το 0-0 μετράει και για τις δύο ομάδες.

Χρόνος γκολ

πότε μπαίνουν τα γκολΜ.ο. πρώτου γκολ 38'
0-15'
8%
16-30'
11%
31-45'+
13%
HT
46-60'
22%
61-75'
26%
76-90'+
20%
Πάνω από το τυπικόΤυπικόΚάτω από το τυπικό

Ανάγνωση: μερίδιο όλων των γκολ ανά 15λεπτο, χρωματισμένο σε σχέση με το τυπικό μερίδιο του διαστήματος σε 600.000+ αγώνες (±3 μ.β.) — οι καθυστερήσεις μετρούν στα 45'+ και 90'+· ο μέσος πρώτος γκολ μετρά τα ματς χωρίς γκολ ως 90'.

Μάχη ημιχρόνων

1ο vs 2ο ημίχρονοΜερίδιο β' ημιχρόνου 68%
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
1.03
Μ.Ο. γκολ
2.18
74%
Over 0.5
95%
29%
Over 1.5
71%
0%
Over 2.5
39%
5%
BTTS
34%
32%
Ισοπαλία
21%

Ανάγνωση: οι κατοπτρικές μπάρες συγκρίνουν άμεσα τα δύο ημίχρονα — η μεγαλύτερη πλευρά είναι εκεί όπου πραγματικά μπαίνουν τα γκολ.

Ξεκλείδωμα Premium — FA Trophy
Ξεκλειδώστε το Premium
Άμεση πρόσβαση · Ακυρώστε οποτεδήποτε

Κατανομή αποτελεσμάτων & πλεονέκτημα έδρας

όσο ισχυρότερο το πλεονέκτημα έδρας, τόσο πιο προσεκτικά αξίζει να βλέπεις τα εκτός έδρας φαβορί εδώ.

Γκολ ανά αγώνα
Επίθεση έδρας
Άμυνα έδρας
Νίκες φαβορί

Momentum

τελευταίες 10 αγωνιστικές vs σεζόν

οι μέσοι όροι σεζόν μένουν πίσω από την πραγματικότητα — αυτές οι αποκλίσεις δείχνουν πού βρίσκεται η διοργάνωση τώρα.

Over 2.5
BTTS
Μ.Ο. γκολ
Κόρνερ

Κόρνερ

οι σκάλες κόρνερ αφορούν μόνο ολόκληρο τον αγώνα — χρησιμοποίησέ τες για γραμμές over/under κόρνερ, όχι για ημίχρονα.

Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5

Κάρτες

ο αριθμός των καρτών εξαρτάται τόσο από το προφίλ του διαιτητή όσο και από το στυλ των ομάδων — έλεγξε τον μέσο όρο πριν τη σκάλα.

Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

Ευφυΐα xG

σήμα παλινδρόμησης

όταν τα γκολ τρέχουν πάνω από την ποιότητα των ευκαιριών, συνήθως υποχωρούν — τα totals μπορεί να πέσουν, και αντίστροφα.

Μ.ό. συνολικού xG
xG έδρας
xG εκτός
Τελείωμα · γκολ vs ποιότητα ευκαιριών
Έδρα
Εκτός

Στατιστικά αγώνα

μέσοι όροι ανά αγώνα

οι γραμμές εμφανίζονται μόνο όταν η διοργάνωση έχει κάλυψη στατιστικών — γραμμή που λείπει σημαίνει έλλειψη δεδομένων, όχι μηδέν.

Σουτ
Σουτ στην εστία
Κατοχή
Φάουλ
Οφσάιντ
Ευστοχία πάσας

Αυτή η σελίδα είναι το στοιχηματικό προφίλ της FA Trophy 2025 (Μάλτα) και ξαναϋπολογίζεται μέσα σε λίγες ώρες μετά από κάθε ολοκληρωμένη αγωνιστική. Η δωρεάν ενότητα καλύπτει την οικονομία των γκολ: μέσο όρο γκολ ανά αγώνα με διαχωρισμό εντός/εκτός έδρας, την πλήρη σκάλα over/under από 0,5 έως 3,5 γκολ για ολόκληρο τον αγώνα, το 1ο και το 2ο ημίχρονο, ποσοστά BTTS και ανέπαφων εστιών, χρόνο γκολ ανά 15λεπτο με σημείο αναφοράς πάνω από 600.000 αγώνες, και τη Μάχη ημιχρόνων που συγκρίνει την παραγωγή του πρώτου και του δεύτερου ημιχρόνου. Η ενότητα Pro επεκτείνει το προφίλ με την κατανομή αποτελεσμάτων και το πλεονέκτημα έδρας, τις αποκλίσεις momentum σε σχέση με τη βάση της σεζόν, σκάλες κόρνερ Over 8,5/9,5/10,5, σκάλες καρτών Over 3,5/4,5/5,5, υπεραπόδοση xG και πλήρεις μέσους όρους στατιστικών αγώνα.

Γκολ ανά αγώνα και η σκάλα over/under

Ο μέσος όρος γκολ ανά αγώνα στη FA Trophy 2025 εμφανίζεται με διαχωρισμό εντός/εκτός — πόσο από το σκοράρισμα παράγουν οι γηπεδούχοι και πόσο οι φιλοξενούμενοι. Από κάτω, η σκάλα over/under δίνει το ποσοστό των ολοκληρωμένων αγώνων που ξεπέρασαν τα 0,5, 1,5, 2,5 και 3,5 γκολ· το ποσοστό Under κάθε γραμμής είναι το συμπλήρωμα, οπότε Over 2,5 στο 58% σημαίνει ότι το 42% των αγώνων έμεινε κάτω από τη γραμμή. Ο διακόπτης περιόδου ξαναϋπολογίζει κάθε γραμμή μόνο για τα γκολ του 1ου ή μόνο του 2ου ημιχρόνου — ο ταχύτερος τρόπος να αποτιμήσετε τις γραμμές over/under 0,5 και 1,5 ημιχρόνου αντί να μαντεύετε από τους μέσους όρους ολόκληρου του αγώνα.

Χρόνος γκολ: ποιο ημίχρονο και ποια λεπτά φέρνουν τα γκολ

Ο Χρόνος γκολ χωρίζει όλα τα γκολ της FA Trophy 2025 σε 15λεπτα διαστήματα και χρωματίζει κάθε διάστημα σε σχέση με το τυπικό του μερίδιο σε πάνω από 600.000 αγώνες — ένα «ζεστό» διάστημα 76–90' δείχνει διοργάνωση με γκολ στο φινάλε, όπου τα τέρματα συνεχίζουν να έρχονται βαθιά μέσα στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ ένα ζεστό διάστημα 0–15' χαρακτηρίζει διοργάνωση που ξεκινά δυνατά. Η Μάχη ημιχρόνων βάζει απευθείας απέναντι την παραγωγή του πρώτου και του δεύτερου ημιχρόνου: μέσο όρο γκολ και ποσοστά Over 0,5 και Over 1,5 ανά ημίχρονο, δίπλα-δίπλα. Οι καθυστερήσεις μετρούν στα διαστήματα 45'+ και 90'+.

Κόρνερ και κάρτες: μέσοι όροι και σκάλες over/under

Η ενότητα κόρνερ (Pro) δείχνει τον μέσο όρο κόρνερ ανά αγώνα στη FA Trophy 2025 και τα ποσοστά επιτυχίας Over 8,5, 9,5 και 10,5 — τις τρεις γραμμές κόρνερ που προσφέρουν συχνότερα οι μεγάλες στοιχηματικές εταιρείες. Οι κάρτες ακολουθούν το ίδιο μοτίβο: μέσος όρος συνολικών καρτών με διαχωρισμό κίτρινες/κόκκινες και σκάλες Over 3,5, 4,5 και 5,5. Ο αριθμός των καρτών εξαρτάται από το προφίλ του διαιτητή όσο και από το στυλ των ομάδων, οπότε ο μέσος όρος της διοργάνωσης είναι η βάση σύγκρισης για έναν συγκεκριμένο διαιτητή. Οι σκάλες κόρνερ αφορούν μόνο ολόκληρο τον αγώνα — χρησιμοποιήστε τις για γραμμές over/under κόρνερ, όχι για ημίχρονα.

Ευφυΐα xG, momentum και στατιστικά αγώνα

Η Ευφυΐα xG (Pro) συγκρίνει τα πραγματικά γκολ με τα expected goals βάσει ποιότητας τελικών: όταν μια διοργάνωση σκοράρει πάνω από το xG της, το τελείωμα είναι «ζεστό» — τα totals τείνουν να υποχωρούν καθώς το τελείωμα κρυώνει — ενώ όταν σκοράρει κάτω από το xG της, δημιουργεί περισσότερα από όσα μετατρέπει, ένα προφίλ όπου το σκοράρισμα συχνά καλύπτει τη διαφορά. Το Momentum αντιπαραβάλλει τα νούμερα των τελευταίων 10 αγωνιστικών με τη βάση της σεζόν για Over 2,5 %, BTTS %, μέσο όρο γκολ και κόρνερ, δείχνοντας πού βρίσκεται η FA Trophy τώρα και όχι πού βρισκόταν σύμφωνα με τον μέσο όρο της σεζόν. Οι μέσοι όροι στατιστικών αγώνα (σουτ, σουτ στην εστία, κατοχή, φάουλ, ευστοχία πάσας) ολοκληρώνουν το προφίλ.

Συχνές ερωτήσεις

Πόσα γκολ ανά αγώνα σημειώνονται στη FA Trophy 2025;
Ο μέσος όρος γκολ ανά αγώνα στη FA Trophy 2025 βρίσκεται στην κορυφή της παραπάνω ενότητας γκολ, υπολογίζεται πάντα μόνο από ολοκληρωμένους αγώνες και ανανεώνεται μέσα σε λίγες ώρες από τη λήξη κάθε αγωνιστικής. Δίπλα του φαίνεται η συμβολή γηπεδούχων και φιλοξενούμενων — πόσα από αυτά τα γκολ πετυχαίνουν οι γηπεδούχοι και πόσα οι φιλοξενούμενοι — η ταχύτερη ένδειξη για το πλεονέκτημα έδρας μπροστά στην αντίπαλη εστία. Με τον διακόπτη περιόδου βλέπετε τον ίδιο μέσο όρο μόνο για τα πρώτα ή μόνο για τα δεύτερα ημίχρονα: οι διοργανώσεις σημειώνουν συνήθως το 55–60% των γκολ τους μετά την ανάπαυλα, οπότε ο μέσος όρος ολόκληρου του αγώνα από μόνος του υπερεκτιμά το σκοράρισμα του πρώτου ημιχρόνου. Για έρευνα στο over/under, συνδυάστε τον μέσο όρο με το ποσοστό επιτυχίας του Over 2,5 από κάτω — μέσος όρος κοντά στο 2,5 με υψηλό ποσοστό Over 2,5 σημαίνει ότι τα γκολ συγκεντρώνονται σε ορισμένους αγώνες αντί να μοιράζονται ομοιόμορφα.
Τι ποσοστό των αγώνων της FA Trophy βγαίνει Over 2,5 γκολ;
Η σκάλα over/under στην ενότητα γκολ δίνει το ακριβές ποσοστό των ολοκληρωμένων αγώνων της FA Trophy 2025 που είχαν περισσότερα από 0,5, 1,5, 2,5 και 3,5 γκολ. Η γραμμή Over 2,5 είναι εκείνη γύρω από την οποία οι στοιχηματικές εταιρείες προσφέρουν τα περισσότερα totals· το ποσοστό Under 2,5 είναι απλώς 100 μείον αυτό. Αν διαβάσετε τη σκάλα ως καμπύλη, λέει περισσότερα από κάθε μεμονωμένη γραμμή: απότομη πτώση από το Over 1,5 στο Over 2,5 χαρακτηρίζει διοργάνωση με αγώνες των 2 γκολ, ενώ μια επίπεδη σκάλα δείχνει σκορ των άκρων — ή πολλά γκολ ή σχεδόν κανένα. Γυρίστε τον διακόπτη περιόδου στο 1ο ημίχρονο για να δείτε τα ποσοστά Over 0,5 και Over 1,5 του πρώτου ημιχρόνου, από τα οποία τιμολογούνται τα totals ημιχρόνου — νούμερα που οι περισσότεροι ιστότοποι στατιστικών δεν δημοσιεύουν ανά ημίχρονο.
Πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες (BTTS) στη FA Trophy 2025;
Η κάρτα BTTS & ανέπαφες εστίες δείχνει το ποσοστό των ολοκληρωμένων αγώνων της FA Trophy 2025 στους οποίους σκόραραν και οι δύο ομάδες, μαζί με τη συχνότητα ανέπαφης εστίας ανά αγώνα. Τα δύο κινούνται σε αντίθετες κατευθύνσεις αλλά δεν είναι κατοπτρικά — μπορεί να είναι και τα δύο αυξημένα όταν οι φιλοξενούμενοι συχνά δεν σκοράρουν, γι' αυτό διαβάστε τα μαζί: υψηλό BTTS με χαμηλή συχνότητα ανέπαφης εστίας σημαίνει πραγματικά ανοιχτή διοργάνωση, όπου η απόδοση του BTTS-Ναι θέλει προσοχή· χαμηλό BTTS με πολλές ανέπαφες εστίες χαρακτηρίζει αμυντική διοργάνωση, στο προφίλ της οποίας ταιριάζουν φυσικά το Under 2,5 και το BTTS-Όχι. Ο διακόπτης ανά ημίχρονο δείχνει πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες μέσα στο ίδιο ημίχρονο — τη βάση των ειδικών αγορών BTTS στο 1ο και BTTS στο 2ο ημίχρονο.
Ποιο ημίχρονο έχει περισσότερα γκολ στη FA Trophy — το πρώτο ή το δεύτερο;
Η κάρτα Μάχη ημιχρόνων απαντά άμεσα για τη FA Trophy 2025: κατοπτρικές μπάρες συγκρίνουν τον μέσο όρο γκολ και τα ποσοστά Over 0,5 και Over 1,5 των πρώτων ημιχρόνων με εκείνα των δεύτερων, και η μεγαλύτερη πλευρά είναι εκεί όπου πραγματικά μπαίνουν τα γκολ. Οι περισσότερες διοργανώσεις γέρνουν προς το δεύτερο ημίχρονο — τα πόδια κουράζονται, τα παιχνίδια ανοίγουν και οι ομάδες που κυνηγούν το σκορ ρίχνονται στην επίθεση — αλλά το μέγεθος αυτής της κλίσης διαφέρει αρκετά από διοργάνωση σε διοργάνωση ώστε να μετακινεί τις αποδόσεις ημίχρονο/τελικό και Over δεύτερου ημιχρόνου. Η κάρτα Χρόνος γκολ το εξειδικεύει σε 15λεπτα διαστήματα, χρωματισμένα σε σχέση με τη βάση όλων των διοργανώσεων: μια διοργάνωση μπορεί να γέρνει στο δεύτερο ημίχρονο μόνο λόγω γκολ στο 76–90', δηλαδή να έχει προφίλ γκολ στο φινάλε, συγκεντρωμένο στα τελευταία λεπτά και όχι μοιρασμένο σε όλο το ημίχρονο.
Πόσα κόρνερ και πόσες κάρτες έχει κατά μέσο όρο ανά αγώνα η FA Trophy;
Η ενότητα κόρνερ και καρτών αυτής της σελίδας (λειτουργία Pro) παρακολουθεί τον μέσο όρο κόρνερ ανά αγώνα στη FA Trophy 2025 με ποσοστά επιτυχίας Over 8,5, 9,5 και 10,5, καθώς και τον μέσο όρο καρτών με διαχωρισμό κίτρινες/κόκκινες και σκάλες Over 3,5, 4,5 και 5,5 — ακριβώς τις γραμμές στις οποίες προσφέρονται οι αγορές κόρνερ και καρτών. Δύο κανόνες ανάγνωσης ισχύουν σε όλες τις διοργανώσεις: ο αριθμός κόρνερ ακολουθεί το στυλ παιχνιδιού (οι ομάδες που αμύνονται χαμηλά δίνουν κόρνερ σε όγκο, οι ομάδες κατοχής τα κερδίζουν), και ο αριθμός καρτών ακολουθεί το προφίλ του διαιτητή όσο και τον ίδιο τον αγώνα, οπότε ο μέσος όρος της διοργάνωσης είναι η βάση με την οποία συγκρίνετε τον μέσο όρο ενός συγκεκριμένου διαιτητή πριν εξετάσετε μια απόδοση Over καρτών. Και οι δύο σκάλες υπολογίζονται μόνο από αριθμούς ολόκληρου του αγώνα.
Σκοράρει η FA Trophy πάνω από το xG της αυτή τη σεζόν;
Η κάρτα Ευφυΐα xG (λειτουργία Pro) συγκρίνει τα πραγματικά γκολ ανά αγώνα στη FA Trophy 2025 με τα expected goals που παράγει η ποιότητα των τελικών, χωριστά για γηπεδούχους και φιλοξενούμενους. Όταν μια διοργάνωση σκοράρει πάνω από το xG της, το τελείωμα είναι «ζεστό»: οι ίδιες ευκαιρίες τείνουν να επιστρέφουν προς την αναμενόμενη μετατροπή τους, οπότε οι μέσοι όροι γκολ ολόκληρης της σεζόν ωραιοποιούν τα over και τα totals τείνουν να υποχωρούν. Τελείωμα κάτω από το xG είναι το αντίστροφο προφίλ — η δημιουργία ευκαιριών είναι υγιής, τα γκολ καθυστερούν και το σκοράρισμα συχνά καλύπτει τη διαφορά πριν το αποτυπώσουν οι μέσοι όροι της σεζόν. Η κάρτα Momentum βρίσκεται δίπλα της για να δείξει αν οι τελευταίες 10 αγωνιστικές ήδη επιβεβαιώνουν τη διόρθωση ή την απομακρύνουν ακόμη περισσότερο από τη βάση.

Γλωσσάρι

Μ.Ο. γκολ
— Μέσος όρος συνολικών γκολ ανά ολοκληρωμένο αγώνα — γηπεδούχοι και φιλοξενούμενοι μαζί, με διαχωρισμό ανά πλευρά.
Over 0,5 %
— Ποσοστό ολοκληρωμένων αγώνων με τουλάχιστον ένα γκολ στην επιλεγμένη περίοδο (ολόκληρος αγώνας, 1ο ή 2ο ημίχρονο).
Over 1,5 %
— Ποσοστό ολοκληρωμένων αγώνων με δύο ή περισσότερα γκολ στην επιλεγμένη περίοδο.
Over 2,5 %
— Ποσοστό ολοκληρωμένων αγώνων με τρία ή περισσότερα γκολ — η βασική γραμμή totals των στοιχηματικών εταιρειών.
Over 3,5 %
— Ποσοστό ολοκληρωμένων αγώνων με τέσσερα ή περισσότερα γκολ.
BTTS %
— Ποσοστό αγώνων στους οποίους σκόραραν και οι δύο ομάδες στην επιλεγμένη περίοδο.
Ανέπαφη εστία
— Συχνότητα ανέπαφης εστίας ανά αγώνα σε ποσοστό — 50% σημαίνει μία ανέπαφη εστία κάθε δύο αγώνες· το 0-0 μετράει και για τις δύο ομάδες.
Χρόνος γκολ
— Μερίδιο όλων των γκολ σε κάθε 15λεπτο διάστημα, σε σύγκριση με το τυπικό μερίδιο του διαστήματος σε πάνω από 600.000 αγώνες.
Μάχη ημιχρόνων
— Σύγκριση πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου σε μέσο όρο γκολ και ποσοστά Over.
Σκάλα κόρνερ
— Μέσος όρος κόρνερ ανά αγώνα με ποσοστά επιτυχίας Over 8,5 / 9,5 / 10,5, μόνο για ολόκληρο τον αγώνα.
Σκάλα καρτών
— Μέσος όρος καρτών ανά αγώνα (κίτρινες/κόκκινες) με ποσοστά επιτυχίας Over 3,5 / 4,5 / 5,5.
Υπεραπόδοση xG
— Πραγματικά γκολ μείον expected goals βάσει ποιότητας τελικών — θετικό πρόσημο σημαίνει ότι το τελείωμα είναι «ζεστό».
Momentum
— Ποσοστά των τελευταίων 10 αγωνιστικών σε σύγκριση με τη βάση της σεζόν — πού βρίσκεται η διοργάνωση αυτή τη στιγμή.
Στατιστικά αγώνα
— Μέσοι όροι ανά αγώνα για σουτ, σουτ στην εστία, κατοχή, φάουλ και ευστοχία πάσας.

Μάλτα

Άλλες διοργανώσεις στην ίδια χώρα

  • Challenge LeagueChallenge League
  • Premier LeaguePremier League
  • Super CupSuper Cup
  • Challenge CupChallenge Cup

Δημοφιλή πρωταθλήματα

Μετάβαση σε κορυφαία διοργάνωση

  • Premier LeagueΑγγλία
  • La LigaΙσπανία
  • Ligue 1Γαλλία
  • Serie AΙταλία
  • BundesligaΓερμανία
  • World CupΚόσμος
  • UEFA Champions LeagueΚόσμος
  • UEFA Europa LeagueΚόσμος
  • UEFA Nations LeagueΚόσμος

Άλλες λίγκες

Αλβανία4
Αλγερία4
Ανδόρα3
Ανγκόλα2
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα1
Αργεντινή11
Αρμενία4
Αρούμπα1
Αυστραλία25
Αυστρία18
Αζερμπαϊτζάν3
Μπαχρέιν3
Μπανγκλαντές2
Μπαρμπάντος1
Λευκορωσία4
Βέλγιο11
Μπελίζε1
Μπενίν1
Μπουτάν1
Βολιβία4
Βοσνία5
Μποτσουάνα1
Βραζιλία106
Βουλγαρία9
Μπουρκίνα Φάσο1
Μπουρούντι1
Καμπότζη2
Καμερούν3
Καναδάς6
Χιλή6
Κίνα5
Κινεζική Ταϊπέι1
Κολομβία5
Κονγκό1
Λαϊκή Δημοκρατία του Κονγκό1
Κόστα Ρίκα5
Κροατία9
Κούβα1
Κύπρος5
Τσεχία16
Δανία11
Δομινικανή Δημοκρατία2
Ισημερινός4
Αίγυπτος5
Ελ Σαλβαδόρ2
Αγγλία37
Εσθονία4
Εσουατίνι1
Αιθιοπία2
Νήσοι Φερόες4
Φίτζι1
Φινλανδία11
Γαλλία17
Γκαμπόν1
Γκάμπια1
Γεωργία5
Γερμανία33
Γκάνα4
Γιβραλτάρ3
Ελλάδα15
Γρενάδα1
Γουατεμάλα1
Γουινέα1
Αϊτή1
Ονδούρα1
Χονγκ Κονγκ6
Ουγγαρία8
Ισλανδία9
Ινδία7
Ινδονησία4
Ιράν4
Ιράκ1
Ιρλανδία5
Ισραήλ6
Ιταλία29
Ακτή Ελεφαντοστού1
Τζαμάικα1
Ιαπωνία9
Ιορδανία4
Καζακστάν4
Κένυα4
Κόσοβο3
Κουβέιτ5
Κιργιστάν1
Λάος1
Λετονία4
Λίβανος2
Λεσότο1
Λιβερία1
Λιβύη1
Λιχτενστάιν1
Λιθουανία4
Λουξεμβούργο2
Μακάο1
Βόρεια Μακεδονία3
Μαλάουι1
Μαλαισία4
Μάλι1
Μάλτα5
Μαυριτανία1
Μεξικό8
Μολδαβία3
Μογγολία1
Μαυροβούνιο3
Μαρόκο3
Μιανμάρ1
Ολλανδία11
Νέα Ζηλανδία6
Νικαράγουα3
Νιγηρία2
Βόρεια Ιρλανδία7
Νορβηγία15
Ομάν4
Παναμάς1
Παραγουάη5
Περού5
Φιλιππίνες1
Πολωνία11
Πορτογαλία15
Κατάρ5
Ρουμανία14
Ρωσία13
Ρουάντα1
Άγιος Μαρίνος3
Σαουδική Αραβία6
Σκωτία10
Σενεγάλη1
Σερβία8
Σιγκαπούρη2
Σλοβακία8
Σλοβενία5
Νότια Αφρική7
Νότια Κορέα6
Ισπανία36
Σουδάν1
Σουρινάμ1
Σουηδία16
Ελβετία10
Συρία1
Τατζικιστάν1
Τανζανία1
Ταϊλάνδη4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο1
Τυνησία4
Τουρκία11
Τουρκμενιστάν1
ΗΠΑ14
Ουγκάντα1
Ουκρανία5
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα6
Ουρουγουάη5
Ουζμπεκιστάν4
Βενεζουέλα4
Βιετνάμ4
Ουαλία4
Κόσμος136
Ζάμπια1
Ζιμπάμπουε1

FA Trophy

Μάλτα·Κύπελλο·Σεζόν 2025
Μ.Ο. γκολ3.21
Over 2.574%
BTTS53%
Πρόοδος σεζόν100%