Co znamená více než 2,5 gólu? Ligy s nejvíce góly v této sezóně

6 min čteníČísla se obnovují každou hodinu

Hlavní závěry

  1. Více než 2,5 gólu znamená v zápase tři nebo více gólů, ať je dá kterýkoli tým; naše čísla počítají výsledek po základní hrací době.
  2. Jak často má zápas aspoň tři góly, hodně záleží na lize: vybrané ligy v Pro Vyhledávači se od sebe výrazně liší.
  3. Každý podíl čtěte spolu s počtem zápasů: čím méně zápasů, tím víc se podíl ještě může pohnout.

Co znamená více než 2,5 gólu

Více než 2,5 gólu (over 2.5) znamená, že v zápase padnou tři nebo více gólů, ať je dá kterýkoli tým. Počet gólů je celé číslo, takže zápas je vždy na jedné straně linie: dva góly nebo méně znamenají méně než 2,5 gólu.

  • 2–1Více než 2,5: tři góly
  • 1–1Méně než 2,5: jen dva góly
  • 3–0Více než 2,5: všechny tři dal jeden tým
  • 2–0Méně než 2,5: jasná výhra, a přesto jen dva góly

Každá gólová linie funguje stejně: číslo je o půl gólu nižší než potřebný počet gólů.

  • Více než 1,5: dva góly nebo více
  • Více než 2,5: tři góly nebo více
  • Více než 3,5: čtyři góly nebo více

Naše čísla počítají výsledek po základní hrací době včetně nastavení. Prodloužení a penaltový rozstřel do nich nepatří.

Čísla v kostce

Podíl zápasů této sezóny se třemi nebo více góly pro 66 lig z filtru „Pouze vybrané“ v Pro Vyhledávači s podílem více než 2,5 gólu: průměr za všechny a oba konce rozpětí.

Průměr
55 %
66 lig
Maximum
75 %
Super League (Švýcarsko), 72 zápasů
Minimum
33 %
Championship (Skotsko), 64 zápasů
Průměr 55 %Championship (Skotsko): 33 %Super League (Švýcarsko): 75 %33 %75 %MinimumChampionship (Skotsko)Championship (Skotsko)MaximumSuper League (Švýcarsko)Super Lea… (Švýcarsko)
MinimumChampionship (Skotsko)33 %
MaximumSuper League (Švýcarsko)75 %
Průměr55 %

42 procentních bodů dělí nejvyšší podíl od nejnižšího.

Všechny vybrané ligy na jedné ose

Každá tečka je jedna liga, umístěná podle podílu zápasů s nejméně třemi góly. Čára označuje průměr; u pěti lig s nejvyšším podílem je uveden název.

Více než 2,5 gólu: podíl zápasů podle lig v této sezóně
0 %25 %100 %Průměr 55 %Championship (Skotsko): 33 %Premier Soccer League (Jižní Afrika): 37 %Premier League (Egypt): 39 %Liga Profesional Argentina (Argentina): 39 %NPFL (Nigérie): 41 %Serie B (Brazílie): 43 %Primera División (Uruguay): 44 %Super Liga (Srbsko): 47 %Primera A (Kolumbie): 47 %Premier League (Bělorusko): 47 %Premier League (Anglie): 47 %League Two (Anglie): 47 %K League 1 (Jižní Korea): 47 %Ligue 2 (Francie): 48 %Liga I (Rumunsko): 48 %1. SNL (Slovinsko): 48 %Segunda Liga (Portugalsko): 49 %First League (Bulharsko): 49 %Serie B (Itálie): 50 %Segunda División (Španělsko): 50 %I Liga (Polsko): 50 %Serie A (Brazílie): 51 %Premier League (Ukrajina): 51 %1. Lig (Turecko): 51 %Super League 1 (Řecko): 52 %First League (Rusko): 52 %Primera División (Chile): 53 %Premier Division (Irsko): 53 %League One (Anglie): 53 %Allsvenskan (Švédsko): 53 %1. Division (Dánsko): 53 %Primeira Liga (Portugalsko): 54 %Liga MX (Mexiko): 54 %Premier League (Rusko): 55 %Superliga (Dánsko): 56 %NB I (Maďarsko): 56 %Liga II (Rumunsko): 56 %Czech Liga (Česká republika): 56 %Pro League (Saúdská Arábie): 57 %2. Bundesliga (Německo): 57 %Premiership (Skotsko): 58 %La Liga (Španělsko): 58 %Ligue 1 (Francie): 59 %J1 League (Japonsko): 59 %A-League (Austrálie): 59 %Süper Lig (Turecko): 60 %2. Liga (Rakousko): 60 %Serie A (Itálie): 61 %Premier League (Wales): 61 %HNL (Chorvatsko): 61 %Ekstraklasa (Polsko): 61 %Championship (Anglie): 61 %Super Liga (Slovensko): 62 %Challenger Pro League (Belgie): 62 %Major League Soccer (USA): 64 %Eliteserien (Norsko): 64 %Bundesliga (Rakousko): 64 %3. Liga (Německo): 64 %Jupiler Pro League (Belgie): 65 %Challenge League (Švýcarsko): 65 %FAW Championship (Wales): 66 %Eerste Divisie (Nizozemsko): 67 %Bundesliga (Německo): 69 %Eredivisie (Nizozemsko): 72 %1. Division (Norsko): 72 %Super League (Švýcarsko): 75 %Super League (Švýcarsko)Super League (Švýcarsko) 75 %1. Division (Norsko)1. Division (Norsko) 72 %Eredivisie (Nizozemsko)Eredivisie (Nizozemsko) 72 %Bundesliga (Německo)Bundesliga (Německo) 69 %Eerste Divisie (Nizozemsko)Eerste D… (Nizozemsko) 67 %
Více než 2,5 gólu: podíl zápasů podle lig v této sezóně
Více než 2,5 gólu: podíl zápasů podle lig v této sezóně
Super League (Švýcarsko)75 %
1. Division (Norsko)72 %
Eredivisie (Nizozemsko)72 %
Bundesliga (Německo)69 %
Eerste Divisie (Nizozemsko)67 %
FAW Championship (Wales)66 %
Challenge League (Švýcarsko)65 %
Jupiler Pro League (Belgie)65 %
3. Liga (Německo)64 %
Bundesliga (Rakousko)64 %
Eliteserien (Norsko)64 %
Major League Soccer (USA)64 %
Challenger Pro League (Belgie)62 %
Super Liga (Slovensko)62 %
Championship (Anglie)61 %
Ekstraklasa (Polsko)61 %
HNL (Chorvatsko)61 %
Premier League (Wales)61 %
Serie A (Itálie)61 %
2. Liga (Rakousko)60 %
Süper Lig (Turecko)60 %
A-League (Austrálie)59 %
J1 League (Japonsko)59 %
Ligue 1 (Francie)59 %
La Liga (Španělsko)58 %
Premiership (Skotsko)58 %
2. Bundesliga (Německo)57 %
Pro League (Saúdská Arábie)57 %
Czech Liga (Česká republika)56 %
Liga II (Rumunsko)56 %
NB I (Maďarsko)56 %
Superliga (Dánsko)56 %
Premier League (Rusko)55 %
Liga MX (Mexiko)54 %
Primeira Liga (Portugalsko)54 %
1. Division (Dánsko)53 %
Allsvenskan (Švédsko)53 %
League One (Anglie)53 %
Premier Division (Irsko)53 %
Primera División (Chile)53 %
First League (Rusko)52 %
Super League 1 (Řecko)52 %
1. Lig (Turecko)51 %
Premier League (Ukrajina)51 %
Serie A (Brazílie)51 %
I Liga (Polsko)50 %
Segunda División (Španělsko)50 %
Serie B (Itálie)50 %
First League (Bulharsko)49 %
Segunda Liga (Portugalsko)49 %
1. SNL (Slovinsko)48 %
Liga I (Rumunsko)48 %
Ligue 2 (Francie)48 %
K League 1 (Jižní Korea)47 %
League Two (Anglie)47 %
Premier League (Anglie)47 %
Premier League (Bělorusko)47 %
Primera A (Kolumbie)47 %
Super Liga (Srbsko)47 %
Primera División (Uruguay)44 %
Serie B (Brazílie)43 %
NPFL (Nigérie)41 %
Liga Profesional Argentina (Argentina)39 %
Premier League (Egypt)39 %
Premier Soccer League (Jižní Afrika)37 %
Championship (Skotsko)33 %

Prostřední polovina lig se pohybuje mezi 49 % a 61 %.

Ligy s nejvyšším podílem více než 2,5 gólu

Vybrané ligy s nejvyšším podílem zápasů s nejméně třemi góly v této sezóně
Liga
1. místoSuper LeagueŠvýcarsko7286 %75 %50 %3,76
2. místo1. DivisionNorsko23289 %72 %50 %3,81
2. místoEredivisieNizozemsko9989 %72 %61 %3,82
4. místoBundesligaNěmecko7281 %69 %53 %3,50
5. místoEerste DivisieNizozemsko13087 %67 %44 %3,57
6. místoFAW ChampionshipWales18884 %66 %46 %3,44
7. místoJupiler Pro LeagueBelgie8982 %65 %37 %3,22
7. místoChallenge LeagueŠvýcarsko6092 %65 %35 %3,13
9. místoMajor League SoccerUSA49583 %64 %42 %3,26
9. místoEliteserienNorsko20087 %64 %38 %3,26
9. místo3. LigaNěmecko12081 %64 %40 %3,27
9. místoBundesligaRakousko6688 %64 %35 %3,18
13. místoSuper LigaSlovensko7886 %62 %38 %3,21
13. místoChallenger Pro LeagueBelgie6179 %62 %34 %3,15
15. místoChampionshipAnglie16577 %61 %38 %2,92
15. místoPremier LeagueWales11981 %61 %40 %3,33
15. místoEkstraklasaPolsko11583 %61 %34 %2,98
15. místoSerie AItálie10086 %61 %34 %3,18
15. místoHNLChorvatsko5980 %61 %41 %3,02
20. místoSüper LigTurecko9078 %60 %33 %3,00
Data aktualizována 4. 11. 2026

Více než 2,5 gólu je podíl zápasů s nejméně třemi góly. Více než 1,5 gólu počítá zápasy s nejméně dvěma góly a Více než 3,5 gólu se čtyřmi nebo více, ze stejných zápasů; Góly na zápas je průměrný počet gólů v zápase. Zápasy je počet zápasů, ze kterých podíly vycházejí.

Výběrem záhlaví sloupce seřadíte tabulku, výběrem názvu otevřete stránku ligy.

Týmy s nejvyšším podílem více než 2,5 gólu

Týmy z lig Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga a Ligue 1, jejichž zápasy měly v této sezóně nejčastěji tři nebo více gólů. Podíl týmu počítá góly obou týmů, vstřelené i obdržené.

Týmy pěti nejsilnějších evropských lig s nejvyšším podílem zápasů s nejméně třemi góly v této sezóně
Tým
1. místoBarcelonaLa Liga11100 %91 %73 %5,27
2. místoFiorentinaSerie A10100 %90 %50 %3,80
2. místoMonzaSerie A10100 %90 %70 %4,10
4. místoRennesLigue 1989 %89 %67 %4,33
4. místoStrasbourgLigue 19100 %89 %44 %4,00
6. místo1899 HoffenheimBundesliga8100 %88 %50 %3,75
6. místoBayer LeverkusenBundesliga8100 %88 %63 %4,25
6. místoBayern MünchenBundesliga888 %88 %75 %4,38
6. místoBorussia MönchengladbachBundesliga888 %88 %50 %4,12
6. místoFC AugsburgBundesliga8100 %88 %63 %4,12
6. místoSC FreiburgBundesliga888 %88 %50 %3,50
12. místoRacing SantanderLa Liga1191 %82 %55 %4,00
12. místoReal MadridLa Liga1182 %82 %46 %3,45
12. místoReal SociedadLa Liga1182 %82 %46 %3,64
15. místoAtalantaSerie A1090 %80 %40 %3,60
15. místoInterSerie A1090 %80 %60 %3,90
15. místoSassuoloSerie A10100 %80 %50 %4,20
18. místoAuxerreLigue 1989 %78 %67 %4,00
18. místoLensLigue 1978 %78 %33 %3,22
18. místoParis Saint GermainLigue 1989 %78 %56 %3,44
Data aktualizována 4. 11. 2026

Více než 2,5 gólu je podíl zápasů týmu s nejméně třemi góly; Zápasy je počet jeho zápasů, ze kterých podíl vychází. Na začátku sezóny může jeden zápas ještě posunout podíl týmu o několik bodů.

Více než 1,5, 2,5 a 3,5 gólu vedle sebe

Stejné zápasy u tří gólových linií: průměrný podíl ve vybraných ligách, od nejnižší linie po nejvyšší.

Více než 1,5 gólu
78 %
66 lig
Více než 2,5 gólu
55 %
66 lig
Více než 3,5 gólu
32 %
66 lig

V průměru mělo 78 % zápasů aspoň dva góly, 55 % aspoň tři góly a 32 % aspoň čtyři góly. Každá vyšší linie vyžaduje o gól víc, takže ji překoná méně zápasů.

Využijte to v ProBettingHub

Otázky a odpovědi

Co znamená více než 2,5 gólu?
V zápase padnou tři nebo více gólů, ať je dá kterýkoli tým. Výsledek 2:1 nebo 3:0 je více než 2,5 gólu; 1:1 nebo 2:0 je méně než 2,5 gólu.
Kolik gólů je potřeba na více než 2,5?
Tři. Počet gólů je vždy celé číslo a 2,5 leží mezi dvěma a třemi, takže zápas nikdy nemůže skončit přesně na linii: dva góly nebo méně znamenají méně než 2,5 gólu, tři góly nebo více znamenají více než 2,5 gólu.
Počítá se do více než 2,5 gólu i prodloužení?
V našich číslech ne. Ta počítají výsledek po základní hrací době včetně nastavení. Prodloužení a penaltový rozstřel do nich nepatří, takže pohárový zápas, který je po základní hrací době 1:1 a po prodloužení 2:1, se tu počítá jako méně než 2,5 gólu.
Která z pěti nejsilnějších evropských lig má v této sezóně nejvíce zápasů s více než 2,5 gólu?
Od začátku sezóny Bundesliga: aspoň tři góly mělo 69 % z jejích 72 zápasů. V ligách Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga a Ligue 1 je průměr 59 % a nejnižší podíl je 47 % (Premier League).
Jaký je rozdíl mezi více než 1,5 a více než 2,5 gólu?
Jeden gól. Více než 1,5 gólu znamená v zápase aspoň dva góly, více než 2,5 gólu aspoň tři. Každý zápas s více než 2,5 gólu má i více než 1,5 gólu, takže podíl zápasů s více než 1,5 gólu není v žádné lize nižší než podíl zápasů s více než 2,5 gólu.

Zdroje

  • Ligové statistiky ProBettingHub (vybrané ligy v Pro Vyhledávači, dosavadní průběh sezóny)
  • Týmové statistiky ProBettingHub (pět nejsilnějších evropských lig, dosavadní průběh sezóny)