ProBettingHub
Цени
Вход
Pro ТърсачкаProPortal PulseProСтатистики за залозиСписъци с мачовеЛигиЧисла с обясненияРъководства
ПартньориMCPДобави MCP
ProBettingHub

Независими футболни анализи, задълбочена статистика и прозрения от справедливи коефициенти — създадено за феновете, които искат пълната картина.

Отвори ProBettingHub в X (бившия Twitter)Отвори ProBettingHub в InstagramОтвори ProBettingHub във FacebookОтвори ProBettingHub в ThreadsПрисъедини се към ProBettingHub в Telegram

Разгледай

  • Бектестинг
  • Лиги
  • Portal Pulse
  • Статистики за залози
  • Списъци с мачове
  • Числа с обяснения
  • Ръководства
  • Цени

Популярно

  • Мачове на живо сега
  • Днешни футболни срещи
  • Прегледи на предстоящи мачове
  • Portal Pulse — Агрегатор на футболни портали
  • Пазари и статистика за залози

Компания

  • Партньори
  • За нас
  • Политика за поверителност
  • Бисквитки
  • Условия за ползване
  • Партньорски условия
ПартньориЗа насПолитика за поверителностБисквиткиУсловия за ползванеПартньорски условия

ВАЖНО: Този сайт е само с информационна и развлекателна цел. Ние не сме букмейкър или финансов съветник, не приемаме и не поставяме залози, а нищо от съдържанието тук не е препоръка или гаранция за печалба. Използвайте на свой риск, спазвайте местните закони и само ако сте на 18+ години.

Този уебсайт не съдържа изходящи връзки към букмейкъри или хазартни оператори. Когато съществува изходяща връзка, свързана с хазарт, тя води единствено към организации, лицензирани и оторизирани в целевия географски регион; нашите връзки, свързани с хазарта, се ограничават до организации за отговорна игра като BeGambleAware.org и GamCare.org.uk.

© 2026 ProBettingHub. Всички права запазени.

Залагайте отговорно·GamblingTherapy.org·BeGambleAware.org·GamCare.org.uk·GamblingCare.ie·Само за 18+
Pro ТърсачкаPortal PulseСтатистики за залозиСписъци с мачове
  1. Лиги
  2. Литва
  3. Cup
ПрегледКласиранеСтатистикиПазарРезултати

Статистика за залози Cup 2026 — голове на мач, Over/Under, BTTS, ъглови, картони и xG

Профилът за залози на Cup 2026: среден брой голове на мач, успеваемост на Over/Under 0,5–3,5 за целия мач и за всяко полувреме, проценти BTTS и сухи мрежи, време на головете по 15-минутни интервали — плюс стълби за ъглови и картони, тенденции във формата и xG аналитика.

Ключови изводи

какво всъщност казват числата по-долу
  • Голова лига. Over 2.5 се сбъдва в 77% от мачовете — потокът клони към Over.
  • Късни голове. 58% от всички голове падат след почивката — мачовете се решават през второто полувреме.
Pro
Филтрите важат за всички статистикиФилтри — всички статистики по-долу следват този избор
Част от мача
Период

Голове

колко и кога — следва избора на период

Стълба Over/Under

Цял мач · Сезон
Ср. голове4.19
Домакини0.94
Гости3.26
Over 0.5
98%U 2%
Over 1.5
89%U 11%
Over 2.5
77%U 23%
Over 3.5
47%U 53%

Прочит: лентата = успеваемост на Over; сивото число = съответният Under. Over 2.5 при 56% означава, че 56 от 100 мача завършват с 3+ гола.

BTTS и сухи мрежи

Цял мач · Сезон
BTTS38%
Суха мрежа64%
средно 0.64 на мач

Прочит: BTTS = дял на мачовете, в които и двата отбора бележат; суха мрежа = честота на сухите мрежи на мач — 50% означава една суха мрежа на всеки два мача; 0:0 се брои и за двата отбора.

Време на головете

кога падат головетеСреден първи гол 32'
0-15'
14%
16-30'
13%
31-45'+
16%
HT
46-60'
19%
61-75'
15%
76-90'+
23%
Над типичнотоТипичноПод типичното

Прочит: дял от всички голове във всеки 15-минутен интервал, оцветен спрямо типичния дял за този интервал при 600 000+ мача (±3 п.п.) — добавеното време се брои към 45'+ и 90'+; средният първи гол брои мачовете без голове като 90'.

Битка на полувремената

1-во срещу 2-ро полувремеДял 2-ро полувреме 58%
1-во полувреме2-ро полувреме
1.77
Ср. голове
2.43
79%
Over 0.5
91%
47%
Over 1.5
70%
23%
Over 2.5
36%
15%
BTTS
23%
32%
Равен
17%

Прочит: огледалните ленти сравняват двете полувремена директно — по-дългата страна показва къде реално падат головете.

Отключете Premium — Cup
Отключи Premium
Незабавен достъп · Откажи по всяко време

Разпределение на резултатите и домакинско предимство

колкото по-силно е домакинското предимство, толкова по-внимателно трябва да се гледат гостуващите фаворити тук.

Голове на мач
Домакинска атака
Домакинска защита
Фаворитите печелят

Форма

последните 10 кръга срещу сезона

сезонните средни изостават от реалността — тези разлики показват къде е лигата в момента.

Над 2.5
BTTS
Ср. голове
Ъглови

Ъглови

стълбите за ъглови са само за целия мач — ползвайте ги за линии Over/Under ъглови, не за полувремена.

Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5

Картони

броят картони зависи от профила на съдията колкото и от стила на отборите — проверете средното преди стълбата.

Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

xG аналитика

сигнал за регресия

голове над качеството на положенията обикновено охлаждат — тоталите може да тръгнат надолу, и обратно.

Ср. общ xG
xG домакини
xG гости
Реализация · голове спрямо качество на шансовете
Домакин
Гост

Статистика на мачовете

средни стойности на мач

редовете се показват само когато лигата има покритие за статистиката — липсващ ред означава липса на данни, не нула.

Удари
Удари в рамка
Притежание
Фаулове
Засади
Точност на пасовете

Тази страница съдържа профила за залози на Cup 2026 (Литва), който се преизчислява в рамките на няколко часа след всеки завършен кръг. Безплатната част обхваща головата картина: среден брой голове на мач с разбивка домакини/гости, пълната стълба Over/Under от 0,5 до 3,5 гола за целия мач, първото и второто полувреме, проценти BTTS и сухи мрежи, време на головете по 15-минутни интервали, сравнено с над 600 000 мача, и битката на полувремената, която съпоставя головете през първото и второто полувреме. Частта Pro разширява профила с разпределението на резултатите и домакинското предимство, отклоненията във формата спрямо сезонната база, стълбите за ъглови Over 8,5/9,5/10,5, стълбите за картони Over 3,5/4,5/5,5, xG свръхпредставянето и пълните средни показатели от статистиката на мачовете.

Голове на мач и стълбата Over/Under

Средният брой голове на мач в Cup 2026 се показва с разбивка домакини/гости — каква част от головете вкарват домакините и каква гостите. Под него стълбата Over/Under дава процента на завършените мачове, надхвърлили 0,5, 1,5, 2,5 и 3,5 гола; процентът Under за всяка линия е допълнението до 100, така че Over 2,5 при 58% означава, че 42% от мачовете са останали под линията. Превключвателят за част от мача преизчислява всяка линия само за головете през първото или само през второто полувреме — най-бързият начин да оцените линиите Over/Under 0,5 и 1,5 за полувреме, вместо да гадаете по средните числа за целия мач.

Време на головете: кое полувреме и кои минути носят головете

Картата „Време на головете“ разделя всички голове в Cup 2026 на 15-минутни интервали и оцветява всеки интервал спрямо типичния му дял при над 600 000 мача — „горещ“ интервал 76–90' отличава лига на късните голове, в която головете продължават да падат дълбоко във второто полувреме, а горещ интервал 0–15' — лига, която започва бързо. „Битката на полувремената“ съпоставя директно първото и второто полувреме: среден брой голове и проценти Over 0,5 и Over 1,5 за всяко полувреме, един до друг. Добавеното време се брои към интервалите 45'+ и 90'+.

Ъглови и картони: средно на мач и стълби Over/Under

Секцията за ъглови (Pro) показва средния брой ъглови на мач в Cup 2026 и успеваемостта на Over 8,5, 9,5 и 10,5 — трите линии за ъглови, които големите букмейкъри предлагат най-често. Картоните следват същата схема: среден общ брой картони с разбивка жълти/червени и стълби Over 3,5, 4,5 и 5,5. Броят картони зависи от профила на съдията колкото и от стила на отборите, затова средното за лигата е базата, спрямо която се сравнява конкретен съдия. Стълбите за ъглови са само за целия мач — използвайте ги за линии Over/Under ъглови, не за полувремена.

xG аналитика, форма и статистика на мачовете

xG аналитиката (Pro) сравнява реалните голове с очакваните голове според качеството на ударите: лига, която вкарва над своя xG, е „гореща“ — тоталите обикновено тръгват надолу, когато реализацията се охлади, — а лига, която вкарва под своя xG, създава повече, отколкото реализира — профил, при който головете често наваксват. Картата „Форма“ сравнява числата от последните 10 кръга със сезонната база за Over 2,5 %, BTTS %, среден брой голове и ъглови и показва текущото състояние на Cup, а не картината, която рисува сезонното средно. Средните показатели от статистиката на мачовете (удари, удари в рамка, притежание, фаулове, точност на пасовете) допълват профила.

Често задавани въпроси

Колко гола на мач падат в Cup 2026?
Средният брой голове на мач в Cup 2026 стои най-горе в секцията за голове по-горе — винаги изчислен само от завършени мачове и обновен в рамките на часове след края на всеки кръг. До него е приносът на домакините и гостите — колко от тези голове вкарват домакините и колко гостите — най-бързият прочит на домакинското предимство пред вратата. Използвайте превключвателя за част от мача, за да видите същото средно само за първите или само за вторите полувремена: обичайно 55–60% от головете в една лига падат след почивката, така че средното за целия мач само по себе си надценява головете през първото полувреме. При анализ на Over/Under съпоставете средното с успеваемостта на Over 2,5 под него — средно около 2,5 гола при висок процент Over 2,5 означава, че головете се трупат в отделни мачове, вместо да се разпределят равномерно.
Какъв процент от мачовете в Cup завършват с над 2,5 гола?
Стълбата Over/Under в секцията за голове показва точния дял на завършените мачове в Cup 2026 с повече от 0,5, 1,5, 2,5 и 3,5 гола. Редът Over 2,5 е линията, около която букмейкърите котират повечето тотали; процентът Under 2,5 е просто 100 минус него. Ако четете стълбата като крива, тя казва повече от която и да е отделна линия: рязък спад от Over 1,5 към Over 2,5 отличава лига на мачовете с по 2 гола, докато плоската стълба сочи крайни резултати — или много голове, или почти никакви. Превключете на първо полувреме, за да видите процентите Over 0,5 и Over 1,5 за първото полувреме, по които се оценяват тоталите за полувремето — числа, които повечето статистически сайтове не публикуват по полувремена.
Колко често и двата отбора вкарват (BTTS) в Cup 2026?
Картата „BTTS и сухи мрежи“ показва процента на завършените мачове в Cup 2026, в които и двата отбора са вкарали, заедно с честотата на сухите мрежи на мач. Двата показателя вървят в противоположни посоки, но не са огледален образ един на друг — и двата могат да са завишени, когато гостите редовно не успяват да вкарат, затова ги четете заедно: висок BTTS при ниска честота на сухите мрежи означава наистина открита лига, в която коефициентът за BTTS – Да заслужава внимание; нисък BTTS при много сухи мрежи отличава защитна лига, на чийто профил естествено отговарят Under 2,5 и BTTS – Не. Превключвателят по полувремена показва колко често и двата отбора вкарват в рамките на едно полувреме — основата на специалните пазари BTTS в първо и BTTS във второ полувреме.
Кое полувреме носи повече голове в Cup — първото или второто?
Картата „Битка на полувремената“ отговаря директно за Cup 2026: огледални ленти сравняват средния брой голове и процентите Over 0,5 и Over 1,5 за първите и вторите полувремена, а по-дългата страна показва къде реално падат головете. В повечето лиги везните клонят към второто полувреме — краката се уморяват, мачовете се отварят, а изоставащите отбори хвърлят повече хора напред, — но силата на този наклон варира между лигите достатъчно, за да мести коефициентите за полувреме/краен резултат и за Over във второто полувреме. Картата „Време на головете“ уточнява картината до 15-минутни интервали, оцветени спрямо базата за всички лиги: една лига може да тежи към второто полувреме само заради головете в 76–90' — профил на късните голове, съсредоточен в последните минути, а не разпределен през цялото полувреме.
Колко ъглови и картона средно на мач има в Cup?
Секцията за ъглови и картони на тази страница (функция Pro) проследява средния брой ъглови на мач в Cup 2026 с успеваемостта на Over 8,5, 9,5 и 10,5, както и средния брой картони с разбивка жълти/червени плюс стълби Over 3,5, 4,5 и 5,5 — точно линиите, по които се котират пазарите за ъглови и картони. Две правила за четене важат за всички лиги: броят ъглови следва стила на игра (отборите, които се защитават дълбоко, допускат много ъглови, а отборите с повече притежание ги печелят), а броят картони зависи от профила на съдията колкото и от самия двубой, затова средното за лигата е базата, с която сравнявате средното на конкретен съдия, преди да оцените коефициент за Over картони. И двете стълби се изчисляват само от бройките за целия мач.
Вкарват ли се в Cup повече голове от очакваното по xG този сезон?
Картата „xG аналитика“ (функция Pro) сравнява реалните голове на мач в Cup 2026 с очакваните голове, които генерира качеството на ударите, отделно за домакините и гостите. Лига, която реализира над своя xG, е „гореща“: същите ситуации с времето се връщат към очакваната си реализация, затова сезонните средни за голове разкрасяват картината за Over, а тоталите обикновено тръгват надолу. Реализацията под xG е обратният профил — ситуации се създават достатъчно, головете изостават и често наваксват, преди сезонните средни да го отразят. До нея стои картата „Форма“, която показва дали последните 10 кръга вече потвърждават корекцията, или още повече я отдалечават от базата.

Речник

Ср. голове
— Среден общ брой голове на завършен мач — домакини и гости заедно, с разбивка по отбори.
Over 0,5 %
— Дял на завършените мачове с поне един гол в избраната част от мача (цял мач, първо или второ полувреме).
Over 1,5 %
— Дял на завършените мачове с два или повече гола в избраната част от мача.
Over 2,5 %
— Дял на завършените мачове с три или повече гола — стандартната линия за тотал при букмейкърите.
Over 3,5 %
— Дял на завършените мачове с четири или повече гола.
BTTS %
— Дял на мачовете, в които и двата отбора са вкарали в избраната част от мача.
Суха мрежа
— Честота на сухите мрежи на мач, показана като процент — 50% означава една суха мрежа на всеки два мача; 0:0 се брои и за двата отбора.
Време на головете
— Дял от всички голове, вкарани във всеки 15-минутен интервал, сравнен с типичния дял за интервала при над 600 000 мача.
Битка на полувремената
— Сравнение между първото и второто полувреме по среден брой голове и проценти Over.
Стълба за ъглови
— Среден брой ъглови на мач с успеваемост на Over 8,5 / 9,5 / 10,5, само за целия мач.
Стълба за картони
— Среден брой картони на мач (разбивка жълти/червени) с успеваемост на Over 3,5 / 4,5 / 5,5.
xG свръхпредставяне
— Реални голове минус очаквани голове според качеството на ударите — положителна разлика означава, че реализацията е „гореща“.
Форма
— Показателите от последните 10 кръга спрямо сезонната база — къде е лигата в момента.
Статистика на мачовете
— Средни показатели на мач за удари, удари в рамка, притежание, фаулове и точност на пасовете.

Литва

Други състезания в същата страна

  • 1 Lyga1 Lyga
  • A LygaA Lyga
  • Super CupSuper Cup

Популярни лиги

Преминете към топ състезание

  • Premier LeagueАнглия
  • La LigaИспания
  • Ligue 1Франция
  • Serie AИталия
  • BundesligaГермания
  • World CupСвят
  • UEFA Champions LeagueСвят
  • UEFA Europa LeagueСвят
  • UEFA Nations LeagueСвят

Други лиги

Албания4
Алжир4
Андора3
Ангола2
Антигуа и Барбуда1
Аржентина11
Армения4
Аруба1
Австралия25
Австрия18
Азербайджан3
Бахрейн3
Бангладеш2
Барбадос1
Беларус4
Белгия11
Белиз1
Бенин1
Бутан1
Боливия4
Босна5
Ботсвана1
Бразилия106
България9
Буркина Фасо1
Бурунди1
Камбоджа2
Камерун3
Канада6
Чили6
Китай5
Китайски Тайпе1
Колумбия5
Конго1
ДР Конго1
Коста Рика5
Хърватия9
Куба1
Кипър5
Чехия16
Дания11
Доминиканска република2
Еквадор4
Египет5
Ел Салвадор2
Англия37
Естония4
Есватини1
Етиопия2
Фарьорски острови4
Фиджи1
Финландия11
Франция17
Габон1
Гамбия1
Грузия5
Германия33
Гана4
Гибралтар3
Гърция15
Гренада1
Гватемала1
Гвинея1
Хаити1
Хондурас1
Хонконг6
Унгария8
Исландия9
Индия7
Индонезия4
Иран4
Ирак1
Ирландия5
Израел6
Италия29
Кот д'Ивоар1
Ямайка1
Япония9
Йордания4
Казахстан4
Кения4
Косово3
Кувейт5
Киргизстан1
Лаос1
Латвия4
Ливан2
Лесото1
Либерия1
Либия1
Лихтенщайн1
Литва4
Люксембург2
Макао1
Македония3
Малави1
Малайзия4
Мали1
Малта5
Мавритания1
Мексико8
Молдова3
Монголия1
Черна гора3
Мароко3
Мианмар1
Нидерландия11
Нова Зеландия6
Никарагуа3
Нигерия2
Северна Ирландия7
Норвегия15
Оман4
Панама1
Парагвай5
Перу5
Филипини1
Полша11
Португалия15
Катар5
Румъния14
Русия13
Руанда1
Сан Марино3
Саудитска Арабия6
Шотландия10
Сенегал1
Сърбия8
Сингапур2
Словакия8
Словения5
Южна Африка7
Южна Корея6
Испания36
Судан1
Суринам1
Швеция16
Швейцария10
Сирия1
Таджикистан1
Танзания1
Тайланд4
Тринидад и Тобаго1
Тунис4
Турция11
Туркменистан1
САЩ14
Уганда1
Украйна5
Обединени арабски емирства6
Уругвай5
Узбекистан4
Венецуела4
Виетнам4
Уелс4
Свят136
Замбия1
Зимбабве1

Cup

Литва·Купа·Сезон 2026
Ср. голове4.19
Над 2.577%
BTTS38%
Прогрес на сезона100%